Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 9/11 "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 маусымдағы № 49/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 6343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы № 9/11 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2017 жылы 27 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4104 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихатының төрайымы
О.Овчинникова
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы
Б.Мусабаев

О признании утратившим силу решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2017 года № 9/11 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" и его описания
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 июня 2020 года № 49/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 июня 2020 года № 6343
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" и его описания" от 20 февраля 2017 года № 9/11 (опубликовано 27 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4104).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата Жамбылского района
О.Овчинникова
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б.Мусабаев