Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 37 "Аудан бюджетінің қаражаты есебінен қамтылған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 192 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 6522 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Аудан бюджетінің қаражаты есебінен қамтылған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 9 ақпандағы № 37 қаулысының (2017 жылғы 17 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрдегі жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4087 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ескендиров

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 февраля 2017 года № 37 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения исполнительных органов Жамбылского района Северо-Казахстанской области, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 2 сентября 2020 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 сентября 2020 года № 6522
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения исполнительных органов Жамбылского района Северо-Казахстанской области, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания" от 9 февраля 2017 года №37 (опубликовано 17 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4087).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Ескендиров