Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 55/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 6698 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 391 080,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 411 475,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 119 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 572 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 967 912,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 491 740,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 725 945,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 741 277,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 332 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 826 605,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 826 605,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 741 277,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 332 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100 659,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 18 283,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 19 ноября 2020 года № 55/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 ноября 2020 года № 6698
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 5769) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 391 080,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 411 475,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 119 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 572 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 967 912,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 491 740,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 725 945,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 741 277,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 332 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 826 605,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 826 605,4 тысяч тенге:
поступление займов – 741 277,5 тысяч тенге;
погашение займов – 15 332 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100 659,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 18 283,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты из республиканского бюджета:

"1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 42 194 мың теңге;
2) кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 37 056 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 6 728,2 мың теңге:
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге – 4 283 мың теңге;
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен қамтамасыз етуге – 2 254,2 мың теңге;
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының әлеуметтік қызметтерін ұсынуға – 191 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға – 134 181 мың теңге;
5) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге –19 680 мың теңге;
6) мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 470 804 мың теңге;
7) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 130 709 мың теңге;
8) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 42 596 мың теңге;
9) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 5 257 мың теңге;
10) мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 14 112 мың теңге;
11) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші артық өңірлерден қоныс аударушылар үшін тұрғын үйді сатып алуға – 354 006,3 мың теңге;
12) Пресновка ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз) – 266 299 мың теңге;

1) 42 194 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) 37 056 тысяч тенге – на гарантированный социальный пакет;
3) 6 728,2 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан:
4 283 тысяч тенге – на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
2 254,2 тысяч тенге – на обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
191 тысяч тенге – на предоставление социальных услуг специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
4) 134 181 тысяч тенге – на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
5) 19 680 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
6) 470 804 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
7) 130 709 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
8) 42 596 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
9) 5 257 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
10) 14 112 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
11) 354 006,3 тысяч тенге – на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
12) 266 299 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Пресновка (без наружных инженерных сетей);

13) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 61 500 мың теңге;
14) спорт ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақыларын ұлғайтуға – 2 288 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредиттер 60 392 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізуге – 7 093,4 мың теңге;";
10-тармақтың 20), 21) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"20) ауданның мектептері үшін автокөлік сатып алуға – 22 736 мың теңге;
21) мектептердің материалдық-техникалық базаларын нығайтуға – 6 591,1 мың теңге;";
10-тармақтың 23) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"23) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу – 6 258 мың теңге:
Благовещенка ауылының Мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 2 450 мың теңге;
Пресновка ауылының Мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 3 808 мың теңге;";
10-тармақтың 25) тармақшасы алып тасталсын;
10-тармақтың 28) тармақшасы алып тасталсын;
10-тармақтың 29), 30) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"29) контейнерлер сатып алуға – 1 300 мың теңге;
30) қашықтықтан оқыту үшін BillimMediaGroup білім беру порталының қызметтерін төлеуге – 760 мың теңге;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 31), 32) тармақшаларымен толықтырылсын:
"31) Благовещенка ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 104 900 мың теңге;
32) Троицк ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге – 10 122,1 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Бюджет қаражаты есебінен ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардағы денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 12, 34 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

13) 61 500 тысяч тенге – на возмещение платежей населению по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республики Казахстан;
14) 2 288 тысяч тенге – на увеличение заработной платы работников спортивных организаций.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2020 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты для приобретения или строительства жилья в сумме 60 392 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 10 изложить в новой редакции:
"3) 7 093,4 тысяч тенге – на проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;";
подпункты 20), 21) пункта 10 изложить в новой редакции:
"20) 22 736 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для школ района;
21) 6 591,2 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы школ;";
подпункт 23) пункта 10 изложить в новой редакции:
"23) 6 258 тысяч тенге – на ремонт объектов сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек":
2 450 тысяч тенге – на текущий ремонт здания дома культуры села Благовещенка;
3 808 тысяч тенге – на текущий ремонт здания дома культуры села Пресновка;";
подпункт 25) пункта 10 исключить;
подпункт 28) пункта 10 исключить;
подпункты 29), 30) пункта 10 изложить в новой редакции:
"29) 1 300 тысяч тенге – на приобретение контейнеров;
30) 760 тысяч тенге – на оплату услуг образовательного портала для BillimMediaGroup;";
пункт 10 дополнить подпунктами 31), 32) следующего содержания:
"31) 104 900 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения в селе Благовещенка;
32) 10 122,1 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Троицкое.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Предусмотреть социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет бюджетных средств.";
приложения 1, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

39 807
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
127
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7 871
023
Әдістемелік жұмыс
22 917
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
31 204
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
102 842,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
501 177,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85 986
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
85 455
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
531
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 549
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 242
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 726
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
581
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
397 642,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
157 260,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 448
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 186,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
785
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
96 814
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 389
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 588,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 319
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 252,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
571 231,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

39 807
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
127
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 871
023
Методическая работа
22 917
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
31 204
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 842,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
501 177,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85 986
005
Государственная адресная социальная помощь
85 455
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
531
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 549
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 242
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 726
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
581
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
397 642,9
002
Программа занятости
157 260,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 448
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 186,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
785
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
96 814
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 588,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 319
021
Капитальные расходы государственного органа
600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
16 252,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
571 231,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

61 500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
61 500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 545,1
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
6 545,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
503 186,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
354 006,3
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
6 800
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
17 480,3
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
15 000
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
104 900
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
193 814
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
67 909
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
67 909
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
036
Мәдениет объектілерін дамыту
200
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 347
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 595
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 752
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
900
021
Cпорт объектілерін дамыту
900
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 760
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 760
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
47 969
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
47 969
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
317
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 977
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

61 500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
61 500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 545,1
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
6 545,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
503 186,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
354 006,3
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 000
013
Развитие коммунального хозяйства
6 800
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
17 480,3
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15 000
025
Освещение улиц в населенных пунктах
104 900
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
193 814
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
67 909
003
Поддержка культурно-досуговой работы
67 909
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
036
Развитие объектов культуры
200
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 347
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 595
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 752
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
900
021
Развитие объектов спорта
900
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 760
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 760
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
47 969
006
Функционирование районных (городских) библиотек
47 652
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
317
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан