Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 ақпандағы № 50/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 ақпанда № 5996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5766 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 622 197 мың теңге:
салықтық түсімдер – 774 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 347 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 065 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 818 554 мың теңге;
2) шығындар – 9 670 423,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 145 025 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 194 861 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 836 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -193251,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193251,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 194 849 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 836 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 238,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 49/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 февраля 2020 года № 50/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 февраля 2020 года № 5996
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 49/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5766) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 622 197тысяч тенге:
налоговые поступления – 774 220тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 347 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 065 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 818 554 тысяч тенге;
2) затраты – 9 670 423,7тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 145 025 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 194 861 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 836 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -193251,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193251,7 тысяч тенге:
поступление займов – 194 849 тысяч тенге;
погашение займов – 49 836 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 238,7тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.