2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 334 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 6441 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшалараға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
Ж.Садвокасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
1 қосымша
Архангельск ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
2 қосымша
Асанов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
3 қосымша
Березов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
4 қосымша
Бескөл ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
5 қосымша
Бугровое ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
6 қосымша
Вагулино ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
7 қосымша
Виноградов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
8 қосымша
Куйбышев ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
9 қосымша
Қызылжар ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
10 қосымша
Лесной ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
11 қосымша
Налобино ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
12 қосымша
Новоникольск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
13 қосымша
Петерфельд ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
14 қосымша
Прибрежный ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
15 қосымша
Рассвет ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
16 қосымша
Рощинск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
17 қосымша
Светлопольск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
18 қосымша
Соколов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі
№ 334 қаулысына
19 қосымша
Якорь ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 июля 2020 года № 6441
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Ж.Садвокасов
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Архангельскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Асановскому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Березовскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бескольскому сельскому округу
Приложение 5
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бугровскому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Вагулинскому сельскому округу
Приложение 7
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Виноградовскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Куйбышевскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Кызылжарскому сельскому округу
Приложение 10
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Лесному сельскому округу
Приложение 11
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Налобинскому сельскому округу
Приложение 12
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Новоникольскому сельскому округу
Приложение 13
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Петерфельдскому сельскому округу
Приложение 14
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Прибрежному сельскому округу
Приложение 15
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Рассветскому сельскому округу
Приложение 16
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Рощинскому сельскому округу
Приложение 17
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Светлопольскому сельскому округу
Приложение 18
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Соколовскому сельскому округу
Приложение 19
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 3 июля 2020 года № 334
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Якорьскому сельскому округу