Карантин белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 қазандағы № 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 6589 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново ауылдық округі әкімінің 22.12.2020 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 13 қазандағы № 01-11/192 ұсынысы негізінде, Асаново ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново ауылдық округінің Малое Белое ауылында "Адель Кус" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құс фабрикасы аумағында жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болу жағдайына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Асаново ауылдық округінің әкімі С.Казеев

Об установлении карантина
Решение акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 октября 2020 года № 6589. Утратило силу решением акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 37
Сноска. Утратило силу решением акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 22.12.2020 № 37 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 13 октября 2020 года № 01-11/192 аким Асановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заразной болезни грипп птиц на территории птицефабрики товарищества с ограниченной ответственностью "Адель Кус" в селе Малое Белое Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Асановского сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области С.Казеев