2020–2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 118 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 6347 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мағжан Жұмабаев аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
1 қосымша
Авангард ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
2 қосымша
Аққайың ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
3 қосымша
Алтын дән ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
4 қосымша
Бәйтерек ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
5 қосымша
Бастомар ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
6 қосымша
Булаев қаласы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
7 қосымша
Возвышен ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
8 қосымша
Қарақоға ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
9 қосымша
Конюхов ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
10 қосымша
Лебяжье ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
11 қосымша
Мағжан ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
12 қосымша
Молодогвардейское ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
13 қосымша
Ноғайбай би ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
14 қосымша
Полудин ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
15 қосымша
Таман ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
16 қосымша
Ұзынкөл ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
17 қосымша
Успен ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы
5 маусымы № 118 қаулысына
18 қосымша
Чистов ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020–2021 годы
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 5 июня 2020 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июня 2020 года № 6347
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы, согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Омаров
Приложение 1
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Авангардскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по сельскому округу Аққайың
Приложение 3
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по сельскому округу Алтын дән
Приложение 4
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по сельскому округу Бәйтерек
Приложение 5
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бастомарскому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по городу Булаево
Приложение 7
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Возвышенскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Каракогинскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Конюховскому сельскому округу
Приложение 10
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Лебяженскому сельскому округу
Приложение 11
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по сельскому округу Мағжан
Приложение 12
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Молодогвардейкому сельскому округу
Приложение 13
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по сельскому округу Ноғайбай би
Приложение 14
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Полудинскому сельскому округу
Приложение 15
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тамановскому сельскому округу
Приложение 16
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Узынкольскому сельскому округу
Приложение 17
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Успенскому cельскому округу
Приложение 18
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 118
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Чистовскому сельскому округу