Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қарашадағы № 284 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 6720 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы əкімдігінің 16.02.2021 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 3- тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталау қағидаларына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасарына С.М. Әріпханға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жариялануға тиіс және 2021 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 20 қарашасы
№ 284 қаулысына
1-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері (%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
Жеке кәсіпкер "Оптовик"
7
1%
1
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 20 қарашасы
№ 284 қаулысына
2-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері (%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"Азия wood's" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
29
1%
1
"Тың Жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
57
1%
1

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2020 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 ноября 2020 года № 6720. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16.02.2021 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с подпунктом 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Әріпхан С.М.
3. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким района К. Омаров
Приложение 1
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 20 ноября 2020 года № 284
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
Индивидуальный предприниматель "Оптовик"
7
1%
1
Приложение 2
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо- Казахстанской области
от 20 ноября 2020 года № 284
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Азия wood's"
29
1%
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тың Жер"
56
1%
1