Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 44/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 6117 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 320 869,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 305 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 063 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 967 842,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 359 006,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 564 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 55 746 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 182 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 100 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 82 800,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82 800,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 671 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 182 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40311,8 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының ауылдық жерінде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлық ақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лаузымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.";

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 17 марта 2020 года № 44/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 марта 2020 года № 6117
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 320 869,4 тысячи тенге:
налоговые поступления – 305 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 42 063 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 967 842,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5 359 006,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 564 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 55 746 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 182 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 100 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 800,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 800,8 тысяч тенге:
поступление займов – 55 671 тысяча тенге;
погашение займов – 13 182 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 311,8 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.";

мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 8-қосымшаға сәйкес, қаржы жылының басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары, 2019 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 8-қосымшамен толықтырылсын.

дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2019 году согласно приложению 8.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 8 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.

Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурызындағы № 44/3 шешіміне 2-қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсанындағы № 42/1 шешіміне 8-қосымша
Қаржы жылының басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2019 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

Приложение 2 к решению Тимирязевского районного маслихата от 17 марта 2020 года № 44/3
Приложение 8 к решению Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/1
Расходы районного бюджета за счет свободных остатков, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2019 году
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26
15
Трансферттер
29 088,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 088,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
14 323,9
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
14 765

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26
15
Трансферты
29 088,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 088,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
14 323,9
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
14 765