Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 "Тимирязев ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 45/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 сәуірде № 6231 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тимирязев ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 шешіміне (2018 жылғы 03 сәуірдегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау электрондық түрдегі банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4619 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы";
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің (бұдан әрі-Кодекс) 509-бабының 5-тармағына, 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге осы Кодекстің 503-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Приходько
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Мустафин

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 21/6 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 45/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 апреля 2020 года № 6231
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Тимирязевский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области" от 12 марта 2018 года № 21/6 (опубликовано 03 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4619) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О ставках земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее-Кодекс), Тимирязевский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса, на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется, на правоотношения возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии районного маслихата А.Приходько
Секретарь районного маслихата С.Мустафин