Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы № 12/7 "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 47/16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 6392 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы № 12/7 (2017 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4203 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Жантоков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Мустафин

О признании утратившим силу решения Тимирязевского районного маслихата от 3 мая 2017 года № 12/7 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области" и его описания"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 47/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 июня 2020 года № 6392
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области" и его описания" от 3 мая 2017 года № 12/7 (опубликовано 7 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4203).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Жантоков
Секретарь
районного маслихата
С.Мустафин