"Аудан әкімі аппараты, ауылдық округ әкімдері аппараттарының және аудандық бюджет қаражаты есебінен ұсталатын Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 117 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 146 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 6337 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан әкімі аппараты, ауылдық округ әкімдері аппараттарының және аудандық бюджет қаражаты есебінен ұсталатын Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы №117 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2017 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4238 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов ауданының әкімі М. Оспанов

О признании утратившим силу постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 5 июня 2017 года № 117 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения аппарата акима района, аппаратов акимов сельских округов и исполнительных органов Уалихановского района Северо-Казахстанской области, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 5 июня 2020 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 июня 2020 года № 6337
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения аппарата акима района, аппаратов акимов сельских округов и исполнительных органов Уалихановского района Северо-Казахстанской области, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания" от 5 июня 2017 года №117 (опубликовано 3 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4238).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Уалихановского района
М. Оспанов