2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-65 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 6899 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 4 693 326,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 451 765,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 269,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 423 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 220 868,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 821 041,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 728,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43 684,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 955,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 144 443,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144 443,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 43 684,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 955,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 127 715 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 2-7 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.10.2021 № 2-10 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 25.11.2021 № 2-12 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
2) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, дара кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
3) бірыңғай жер салығы;

Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 2-65 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 января 2021 года № 6899.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы — 4 693 326,3 тысяч тенге:
налоговые поступления — 451 765,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 11 269,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 9 423 тысяч тенге; поступления трансфертов — 4 220 868,8 тысяч тенге;
2) затраты — 4 821 041,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 16 728,7 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 684,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 955,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге:
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — -144 443,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
144 443,7 тысяч тенге:
поступление займов – 43 684,5 тысяч тенге;
погашение займов – 26 955,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 715 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22.06.2021 № 2-7 с (вводится в действие с 01.01.2021): от 14.10.2021 № 2-10 с (вводится в действие с 01.01.2021); от 25.11.2021 № 2-12 с (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
2) налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
3) единый земельный налог;

4) мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 пайыздан аспайтын сыраға;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі бұйымдарына;
Қазақстан Республикасының аумағында жасалған жеңіл автомобильдерге (мүгедектер үшін арнайы қолмен басқарылатын немесе қолмен басқаруға бейімделген автомобильдерден басқа);
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
5) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
6) қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
7) қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
8) коммерциялық ұйымдар болып табылатын заңды тұлғаларды, олардың филиалдары мен өкілдіктерін қоспағанда, заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
9) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
10) республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа мемлекеттік баж.
3. Аудандық бюджеттің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
1) коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудан әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
ауданның коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
ауданның коммуналдық меншігіндегі заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістер;
ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
2) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
3) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
4) ауылдық округтердің әкімдері салатын айыппұлдарды қоспағанда, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
5) аудандық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:

4) акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;
пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
табачные изделия, произведенные на территории Республики Казахстан;
легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
5) плата за пользование земельными участками;
6) лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
7) плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
8) сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию, за исключением юридических лиц, являющихся коммерческими организациями, их филиалов и представительств;
9) сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
10) государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) доходы от коммунальной собственности:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района;
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района, за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района, находящегося в управлении акимов сельского округа;
вознаграждения по кредитам, выданным из районного бюджета;
другие доходы от коммунальной собственности района;
2) поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
3) поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
4) штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета, за исключением штрафов, налагаемых акимами сельских округов;
5) другие неналоговые поступления в районный бюджет.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала:

1) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
3) жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
5. Облыстық бюджеттен және ауылдық округтер бюджеттерінен берілетін трансферттер аудандық бюджетке трансферттер түсімдері болып табылатыны белгіленсін.
6. Аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын өтеуден түсетін түсімдер аудандық бюджеттің есебіне жатқызылуы белгіленсін.
7. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берiлетiн субвенциялар 3 003 449 мың теңге сомасында қарастырылсын.
8. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 11.03.2021 № 2-3 c (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға резерві 11 073 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 11.03.2021 № 2-3 c (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.10.2021 № 2-10 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. Ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
11. 2021 жылдың аудан бюджетінің шығындарында 451.007. "Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша 5-қосымшаға сәйкес мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек қарастырылатыны белгіленсін.
12. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
3) техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге;
4) протездік-ортопедиялық құралдарға;
5) сурдотехникалық құралдарға;
6) тифлотехникалық құралдарға;
7) арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар);
8) санаторий-курорттық емделуге;
9) жалақыны ішінара субсидиялауға;
10) көшуге субсидиялар беруге;
11) жастар практикасына;
12) тұрғын үйді жалға алу (жалдау) және коммуналдық шығындарды өтеуге;

1) деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
2) поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
3) плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Установить, что поступлениями трансфертов в районный бюджет являются трансферты из областного бюджета и бюджетов сельских округов.
6. Установить, что в районный бюджет зачисляются поступления от погашения выданных из районного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа района.
7. Предусмотреть бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района в сумме 3 003 449 тысяч тенге.
8. Исключен решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11.03.2021 № 2-3 c (вводится в действие с 01.01.2021).
Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 11 073 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11.03.2021 № 2-3 c (вводится в действие с 01.01.2021): от 14.10.2021 № 2-10 с (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Предусмотреть бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов, согласно приложению 4.
11. Установить, что в расходах районного бюджета на 2021 год по бюджетной программе 451.007. "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" предусмотрены социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан, согласно приложению 5.
12. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
3) на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
4) на протезно-ортопедические средства;
5) на сурдотехнические средства;
6) на тифлотехнические средства;
7) на специальные средства передвижения (кресло-коляски);
8) на санаторно-курортное лечение;
9) на частичное субсидирование заработной платы;
10) на предоставление субсидий на переезд;
11) на молодежную практику;
12) на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат;

13) мемлекеттік ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге:стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық – әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары;
14) қоғамдық жұмыстарға;
15) қоныс аударушыларға жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға арналған гранттарға;
16) халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
18) жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға,
19) Кішкенекөл ауылының жолдарын орташа жөндеуге;
20) Кішкенекөл ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге.
Аталған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер Уәлиханов ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы "Аудандық маслихат шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады".
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 2-7 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 25.11.2021 № 2-12 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыруға арналған бюджеттік кредиттер ескерілсін.
14. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) мәдени демалыс үйлері жанындағы мәдени-сауықтыру орталықтарын жарақтандыруға;
2) аудандық маңызы бар КТUL-336 "Өндіріс-Жұмысшы-Мырзағұл" автомобиль жолының су жыртып кеткен учаскелерін орташа жөндеуге;
3) аудан ауылдарындағы су құбырының таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге;
4) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
5) аудан ауылдарында спорттық-ойын алаңын жайластыруға;
6) аудан ауылдарындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
7) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге;
8) Кішкенекөл ауылында жабық мұз айдынын салуға;
9) мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға;
10) ауылдық кітапханаларды интернет желісіне қосуға, телефонизациялауға, интернет үшін компьютерлер сатып алуға;
11) Кішкенекөл ауылының жолдарын орташа жөндеуге;
12) Кішкенекөл ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге;
13) аудан әкімінің әкімшілік ғимараттын күрделі жөндеуге;

13) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
14) на общественную работу;
15) гранты переселенцам на реализацию новых бизнес-идей;
16) на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
17) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
18) на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов;
19) на средний ремонт дорог в селе Кишкенеколь;
20) на капитальный ремонт дома культуры в селе Кишкенеколь.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы."
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22.06.2021 № 2-7 с (вводится в действие с 01.01.2021); от 25.11.2021 № 2-12 с (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Учесть в районном бюджете на 2021 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
14. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на оснащение культурно-оздоровительных центров при домах досуга культуры;
2) на средний ремонт размытых участков автомобильной дороги районного значения КТUL-336 "Ундурус-Жумысшы-Мырзагул";
3) на текущий ремонт разводящих сетей водопровода в селах района;
4) на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов;
5) на обустройство спортивно-игровой площадки в селах района;
6) на текущий ремонт уличного освещения в селах района;
7) на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
8) на строительство крытого ледового катка в селе Кишкенеколь;
9) на организацию сохранения государственного жилищного фонда;
10) на подключение сельских библиотек к сети интернет, на телефонизацию, на приобретение компьютеров для интернета;
11) на средний ремонт дорог в селе Кишкенеколь;
12) на капитальный ремонт дома культуры в селе Кишкенеколь;
13) на капитальный ремонт административного здания акимата района;

14) контейнерлерді сатып алуға;
15) 9 мамырға біржолғы төлем;
16) Кішкенекөл ауылында биотермиялық шұңқырдың құрылысына.
Аталған сомаларды бөлу Уәлиханов ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы "Аудандық маслихат шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады."
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 2-7 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.10.2021 № 2-10 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 25.11.2021 № 2-12 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер көзделсін.
Аталған сомаларды бөлу Уәлиханов ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы "Аудандық маслихат шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады.
15-1. 6-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 127 715 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 11.03.2021 № 2-3 c (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

14) на приобретение контейнеров;
15) на единовременные выплаты к 9 мая;
16) на строительство биотермической ямы в селе Кишкенеколь.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22.06.2021 № 2-7 с (вводится в действие с 01.01.2021): от 14.10.2021 № 2-10 с (вводится в действие с 01.01.2021); от 25.11.2021 № 2-12 с (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты в бюджеты сельских округов.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы".
15-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 127 715 тысяч тенге, согласно приложению 6.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11.03.2021 № 2-3 c (вводится в действие с 01.01.2021).

16. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К.Жантілеуов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
хатшысы
Б. Кадиров
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 2-65 с шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 2-7 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) 14.10.2021 № 2-10 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 25.11.2021 № 2-12 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
Уалихановского района
К.Жантлеуов
Секретарь
Уалихановского районного маслихата
Б. Кадиров
Приложение 1
к решению Уалихановского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 2-65 с
Бюджет Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22.06.2021 № 2-7 с (вводится в действие с 01.01.2021): от 14.10.2021 № 2-10 с (вводится в действие с 01.01.2021); от 25.11.2021 № 2-12 с (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

133789,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
57412
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
47505,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
537,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
507,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
30
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66434,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49688,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16746,1
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
37229,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37229,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
486777,4
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60268,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
791,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
425717,7
02
Қорғаныс
32685,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
7158
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7158
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
25527,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
18194,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7332,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7170
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7170
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
372335,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25382,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25382,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

133789,4
003
Капитальные расходы государственного органа
57412
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
47505,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
537,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
507,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
30
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66434,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
49688,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16746,1
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
37229,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
37229,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
486777,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
60268,1
003
Капитальные расходы государственного органа
791,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
425717,7
02
Оборона
32685,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7158
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7158
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25527,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
18194,9
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7332,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7170
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7170
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
372335,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25382,7
005
Государственная адресная социальная помощь
25382,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

303385,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
155961,3
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
25808,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
589
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55195,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
23819,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42011
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43567,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43421,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
146
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336636,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
255695,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
665,9
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
88230
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
14800
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
152000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78998,8
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
65228,7
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
13770,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1941,6
031
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1941,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
303605,6
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
49249
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
49249
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
27993,2
001
Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

303385,1
002
Программа занятости
155961,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25808,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
589
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55195,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23819,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42011
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43567,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43421,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
146
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336636,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
255695,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
665,9
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
88230
011
Обеспечением жильем отдельных категорий граждан
14800
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
152000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78998,8
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
65228,7
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13770,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1941,6
031
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1941,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
303605,6
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
49249
009
Поддержка культурно-досуговой работы
49249
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
27993,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

1809
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1809 1809
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5257
031
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
5257
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
217646
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
42770
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
42770
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
26182
001
Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11973
006
Аудандық (облыстықмаңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6485
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7724
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
59078
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8633
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
49787
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
658
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
89816
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18198
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12697
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
58721
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30202
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14946
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14946
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15256
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15256
12
Көлiк және коммуникация
43389
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41212
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26047
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
15165
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1809
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1809
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5257
031
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5257
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
217646
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
42770
009
Поддержка культурно-досуговой работы
42770
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26182
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11973
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6485
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7724
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
59078
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
8633
007
Функционирование районных (городских) библиотек
49787
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
658
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
89816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
18198
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12697
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
58721
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30202
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14946
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14946
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15256
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15256
12
Транспорт и коммуникации
43389
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41212
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26047
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
15165
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

13190
Кішкенекөл ауылдық округі
90512
Көктерек ауылдық округі
17422
Қулыкөл ауылдық округі
20452
Телжан ауылдық округі
16308
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 2-65 с шешіміне
5-қосымша
2021 жылға арналған арналған 451.007 "Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 2-7 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.10.2021 № 2-10 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 25.11.2021 № 2-12 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25808,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25808,7
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
25808,7
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 2-65 с шешіміне
6-қосымша
2021 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджеттiк қаражаттың бос қалдықтарын бағыттау
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 2-7 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 25.11.2021 № 2-12 с (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
15468,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5468,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5468,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13770,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13770,1
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
13770,1
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9400
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5400
021
Cпорт объектілерін дамыту
5400
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

13190
Кишкенекольский сельский округ
90512
Коктерекский сельский округ
17422
Кулыкольский сельский округ
20452
Тельжанский сельский округ
16308
Приложение 5
к решению Уалихановского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 2-65 с
Социальные выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по бюджетной программе 451.007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 2021 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22.06.2021 № 2-7 с (вводится в действие с 01.01.2021): от 14.10.2021 № 2-10 с (вводится в действие с 01.01.2021); от 25.11.2021 № 2-12 с (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
25808,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25808,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25808,7
Приложение 6
к решению Уалихановского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 2-65 с
Расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2021 года
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22.06.2021 № 2-7 с (вводится в действие с 01.01.2021); от 25.11.2021 № 2-12 с (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
01
Государственные услуги общего характера
15468,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5468,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5468,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13770,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13770,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13770,1
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9400
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5400
021
Развитие объектов спорта
5400
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)