Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 5988 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2019 жылғы 22 қазандағы қорытындысы негізінде және Кішкенекөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып Кішкенекөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Схемалық картаға сәйкес, Кішкенекөл ауылдық округі Кішкенекөл ауылындағы атауы жоқ көшесіне Әбу Әбішев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кішкенекөл ауылдық
округінің әкімі
С.Саниев
СҚО Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімнің шешіміне қосымша 2020 жылғы 30 қаңтары № 4
Кішкенекөл ауылдық округі Кішкенекөл ауылындағы атауы жоқ көшесіне атауы беру схемалық карта

О присвоении наименования безымянной улицы
Решение акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 января 2020 года № 5988
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 22 октября 2019 года и с учетом мнения населения села Кишкенеколь, аким Кишкенекольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа наименование Абу Абишева, согласно схематической карте.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Кишкенекольского
сельского округа
С.Саниев
приложение к решению акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района СКО от 30 января 2020 года № 4
Схематическая карта присвоения наименование безымянной улице села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа