Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 434-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 4628 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ХLІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХХVІІ сессиясы 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2020 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында
"362 132 810" деген сандар "366 044 051" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 265 299" деген сандар "2 286 864" деген сандармен ауыстырылсын;
"219 710 919" деген сандар "223 600 595" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"361 763 810" деген сандар "367 559 215" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"9 027 293" деген сандар "14 894 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 639 755" деген сандар "29 569 822" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 667 048" деген сандар "14 675 387" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"9 484 661" деген сандар "-16 321 231" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-9 484 661" деген сандар "16 321 231" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 118 755" деген сандар "30 598 755" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 603 416" деген сандар "17 635 581" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 30 марта 2020 года № 434-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 апреля 2020 года № 4628
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2020-2022 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХLІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "362 132 810" заменить цифрами "366 044 051";
цифры "2 265 299" заменить цифрами "2 286 864";
цифры "219 710 919" заменить цифрами "223 600 595";
в подпункте 2):
цифры "361 763 810" заменить цифрами "367 559 215";
в подпункте 3):
цифры "9 027 293" заменить цифрами "14 894 435";
цифры "5 639 755" заменить цифрами "29 569 822";
цифры "14 667 048" заменить цифрами "14 675 387";
в подпункте 5):
цифры "9 484 661" заменить цифрами "-16 321 231";
в подпункте 6):
цифры "-9 484 661" заменить цифрами "16 321 231";
цифры "5 118 755" заменить цифрами "30 598 755";
цифры "14 603 416" заменить цифрами "17 635 581";

"0" деген сан "3 358 057" деген сандармен ауыстырылсын;
6- тармақ алынып тасталсын;
7-тармақта:
"2 428 949" деген сандар "6 250 440" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 18- тармақпен толықтырылсын:
"18. Облыстық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде объектілерді қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 25 480 000 мың теңге қарыздардың түсімдері ескерілсін."

цифру "0" заменить цифрами "3 358 057";
пункт 6 исключить;
в пункте 7:
цифры "2 428 949" заменить цифрами "6 250 440";
дополнить пунктом 18 следующего содержания:
"18. Учесть в областном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 25 480 000 тысяч тенге для финансирования проектов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"."

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы У. Каршегенов
Мәслихат хатшысы У. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурызы № 434-VI шешіміне қосымша

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии У. Каршегенов
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение к решению Атырауского областного маслихата от 30 марта 2020 года № 434-VI

32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2756040
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4419330
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1325241
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1111038
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
173684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
469663
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
140370
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
312321
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
15000
261
Облыстың білім басқармасы
214203
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
148528
037
Әлеуметтік сауықтандыру
65675
2
Әлеуметтiк көмек
916656
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
916656
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
916656
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2177433
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2028302
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182519
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10400
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1066
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3206
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
45150
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2756040
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4419330
1
Социальное обеспечение
1325241
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1111038
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
173684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
469663
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
140370
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
312321
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
15000
261
Управление образования области
214203
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
148528
037
Социальная реабилитация
65675
2
Социальная помощь
916656
256
Управление координации занятости и социальных программ области
916656
003
Социальная поддержка инвалидов
916656
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2177433
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2028302
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
182519
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10400
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
1066
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3206
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
45150
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

007
Субвенциялар
23932908
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9465
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2513
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
537433
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1753
III. Таза бюджеттік кредиттеу
14894435
Бюджеттік кредиттер
29569822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23951067
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23951067
261
Облыстың білім басқармасы
1390873
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1390873
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
21000
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
21000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11793623
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
11793623
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7214285
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
7214285
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
225158
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
225158
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3260747
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3260747
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
45381
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
45381
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3338218
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3338218
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3338218
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3338218
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1414425
1
Ауыл шаруашылығы
1414425

007
Субвенции
23932908
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9465
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2513
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
537433
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1753
III. Чистое бюджетное кредитование
14894435
Бюджетные кредиты
29569822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23951067
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23951067
261
Управление образования области
1390873
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1390873
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
21000
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11793623
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
11793623
271
Управление строительства области
7214285
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
7214285
273
Управление культуры, архивов и документации области
225158
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
225158
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3260747
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3260747
285
Управление физической культуры и спорта области
45381
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
45381
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3338218
1
Жилищное хозяйство
3338218
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3338218
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3338218
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1414425
1
Сельское хозяйство
1414425