2020 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 90 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 4656 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5, 63-тармақтарына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2020 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2020 жылға тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Қаулысына 1-қосымша
2020 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштар құрамындағы әсерлі заттар мөлшері,
%
Өлшем бірлігі
Субсидия нормаларытеңге/ тонна, литр, килограмм
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
тонна
36 500
Аммиакты селитра, Б маркасы
N-34,4
Аммиакты селитра (аммоний нитраты), Б маркасы
N-34,4
Аммиакты селитра, А маркасы, Б маркасы (жоғарғы сорт, бірінші сорт, екінші сорт)
N-34,4
Аммиакты селитра, А және Б маркасы
N-34,4
2
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
35 000
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Минералды тыңайтқыш түйіршіктелген аммоний сульфаты, В маркасы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, SiB маркасы (модифицияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24
DASH %21 N

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год
Постановление акимата Атырауской области от 26 мая 2020 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 мая 2020 года № 4656
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 5, 63 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2020 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Приложение 1 к постановлени
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2020 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N-34,4
тонна
36 500
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная (нитрат аммония) марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная, марка А, марка Б (высший сорт, первый сорт, второй сорт)
N-34,4
Селитра аммиачная, марки А и Б
N-34,4
2
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
35 000
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
DASH %21 N

N-12, P2О5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
9
Hafa UP, мочевина фосфаты
(17,5-44-0)
N-17,5%, P2О5-44%
тонна
234 500
Кешенді тыңайтқыш Growfert, 18-44-0 (UP) маркасы
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Жоғарғы және бірінші сортты Аммофос, 10-46 маркасы
N-10, P-46
Аммофос N-10, P-46 маркасы
N-10, P-46
Аммофос 10-46 маркасы
N-10, P-46
Аммофос N-12, P-52 маркасы
N-12, P-52
Аммофос 12:52 маркасы
N-12, P-52
Аммофос 12-52 маркасы
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, SiB маркасы (модифицияланған минералды тыңайтқыш)
Түйіршіктелген моноаммонийфосфат
Калийлі тыңайтқыштар
11
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000
Хлорлы калий
K2О-60
Электролитті хлорлы калий
K2О-48
Хлорлы калий, SiB маркасы (модифицияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -43
Хлорлы калий
K2О -45
Техникалық хлорлы калий
K2О -60
Solumop маркалы калий хлориді
K2О -60, KCl-95,8
Кешенді тыңайтқыш Growfert маркалы: 0-0-61 (KCl)
K2О -61%
12
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О -50, SO3- 52
тонна
129 464,3
Калий сульфаты
K2О-50
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
Күкірт қышқылды калий, SiB маркасы (модифицияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, SO3- 45
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2О-51, SO3- 46
Агрохимикат калий сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Күкірт қышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
(I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Тыңайтқыш SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Күрделі тыңайтқыштар
13
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 15-15-15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска NPK 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 15-15-15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі кешенді минералды тыңайтқыш
(NPK- тыңайтқыш)
15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш (диаммофоска), 15:15:15 маркасы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, SiB маркасы (модифицияланған минералды тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш нитроаммофоска азофоска
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш – нитроаммофоска (азофоска), NPK- тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калилі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK- тыңайтқыш) 16:16:16 маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16
маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 16-16-16 маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модифицияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Жақсартылған түйіршіктелген құрамдағы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркасы
N-16, P-16, K-8
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркасы
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калилі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) 10:26:16 маркасы
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, 10-26-16 маркасы
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркасы
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калилі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калилі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш

N-12, P2О5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
9
Hafa UP, фосфат мочевины
(17,5-44-0)
N-17,5%, P2О5-44%
тонна
234 500
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Аммофос высшего и первого сортов, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N-10, P-46
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-12, P-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Моноаммонийфосфат гранулированный
Калийные удобрения
11
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000
Калий хлористый
K2О-60
Калий хлористый электролитный
K2О-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -43
Калий хлористый
K2О -45
Калий хлористый технический
K2О -60
Хлорид калия марки Solumop
K2О -60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О -61%
12
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О -50, SO3- 52
тонна
129 464,3
Сульфат калия
K2О-50
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2О-51, SO3- 46
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Удобрение SOP 0.0.51 (47)
К:51+47SO3
Калий сернокислый (сульфат калия)
K2О-51
Hydroponica SOP
K2О-51
Сложные удобрения
13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
57 500
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-16, P-16, K-16
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 10:26:16
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-16
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение

N-13, P-19, K-19
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш, NPK-1 маркасы (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азот-фосфор-калилі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 5:14:14 маркасы
N-5, P2O-14, K2O-14
Азот-фосфор-калилі - нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-5, P2O-14, K2O-14
Азот-фосфор-калилі - нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-6, P2O-14, K2O-14
Азот-фосфор-калилі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 6:14:14 маркасы
N-6, P2O-14, K2O-14
Азот-фосфор-калилі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 13-13-24 маркасы
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска 14:14:23 маркасы
N-14, P-14, K-23
20:20:10 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK - тыңайтқыш)
N-20, P-20, K-10
Азот-фосфор-калилі-нитраммофоска (азофоска), NPK- тыңайтқыш
N-20, P-20, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 18-9-18 маркасы
N-18, P-9, K-18
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш қоспалары)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
Азот-фосфор-калилі күкірт құрамдас тыңайтқыш NPK(S) 8-20-30(2) маркасы
N-8, P-20, K-30, S-2
Азот-фосфор-калилі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-12
Азот-фосфор-калилі-нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-12
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркасы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
14
Нитроаммофоска 14:14:23 маркасы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска, 23:13:8 маркасы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Кешенді азот-фосфор-калилі тыңайтқыш 23:13:8 маркасы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азот-фосфор-калилі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркасы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркасы
Жақсартылған түйіршіктелген құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азот-фосфор-калилі тыңайтқыш 16:16:16 маркасы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азот-фосфор-калилі тыңайтқыш 8:24:24 маркасы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азот-фосфор-калилі тыңайтқыш 17:0,1:28 маркасы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркасы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркасы
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,5
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш NP+S=20:20+14 маркасы
N-20, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) 20:20:14 маркасы
N-20, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш
20:20 маркасы
N-20, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш
20:20 маркасы

N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-5, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6, P2O-14, K2O-14
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK удобрение) марки 6:14:14
N-6, P2O-14, K2O-14
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, K-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-20, P-20, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 18-9-18
N-18, P-9, K-18
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19 K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-15, P-15, K-15, S-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-16, P-16, K-16, S-12
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
14
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
15
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
64 732,5
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20

N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірті бар SiB маркалы тыңайтқыш (модификацияланған минералды
N-20, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш 20:20 (13,5) маркасы
N-20, P-20, S-13,5
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш
(NP+S-тыңайтқыш) 20:20:12 маркасы
N-20, P-20, S-12
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) 20:20:10 маркасы
N-20, P-20, S-10
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) 20:20:8 маркасы
N-20, P-20, S-8
Азот-фосфор күкірт құрамдас кешенді тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш) 17:22:14 маркасы
N-17, P-22, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш 16:20(14) маркасы
N-16, P-20, S-14
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш NP+S=16:20+12 маркасы
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш 15:25(12) маркасы
N-15, P-25, S-12
Азот-фосфор күкірт құрамдас тыңайтқыш 14:34(13,5) маркасы
N-14, P-34, S-13,5
16
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамдас тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқыш)
N н.м. 4,0% Р2О5-н.м. 9,6%, К2О-н.м. 8,0%, SO3-н.м.12,0%, СаО-н.м. 10,2%, MgO- н.м. 0,5%
тонна

N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20 (13,5)
N-20, P-20, S-13,5
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее (NP+S-удобрение) марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20(14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 15:25(12)
N-15, P-25, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 14:34(13,5)
N-14, P-34, S-13,5
16
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N н.м. 4,0% Р2О5-н.м. 9,6%, К2О-н.м. 8,0%, SO3-н.м.12,0%, СаО-н.м. 10,2%, MgO- н.м. 0,5%
тонна

46 301
Азот-фосфор-калий-күкірт құрамдас тыңайтқыш (NPКS-тыңайтқыш), Г маркасы
аммонилі азот-4,8; Р2О5-9,6; К2О-8,0; SO3-14,0; СаО-11,2,0; MgO-0,6
17
Азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш ( А, Б, В маркалары)
аммонилі азот құрамы төмен емес % -н.м. 6,0; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
43 750
Азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (NPS-тыңайтқыш) А маркасы
Аммонилі азот-6,0; Р2О5-12,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
18
Фосфор-калий құрамды тыңайтқыш (РК-тыңайтқыш)

46 301
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марки Г
азот аммонийный-4,8; Р2О5-9,6; К2О-8,0; SO3-14,0; СаО-11,2,0; MgO-0,6
17
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (марки А, Б, В)
содержание не менее % азот аммонийный-н.м. 6,0; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
43 750
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А
азот аммонийный-6,0; Р2О5-12,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
18
Фосфор- калий содержащее удобрение (РК-удобрение)

2О5-н.м. 14%, К2О-до 8,0%, СаО-н.м. 13,2%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
31 144
Фосфор-калий құрамды тыңайтқыш (РК-тыңайтқыш) А маркасы
Р2О5-14,8%, К2О-8,0%, СаО-13,8%, MgO-0,48%)
19
Фосфор- калий-күкірт құрамды тыңайтқыш (РКS-тыңайтқыш)
Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%, SО3-до 7,0%, СаО-н.м. 13,3%, MgО-н.м. 0,4%
тонна
31 379
Фосфор- калий-күкірт құрамды тыңайтқыш (РКS-тыңайтқыш) А маркасы
Р2О5-13,1%, К2О-11,0%, S-до 11,0%, СаО-13,3%, MgО-0,4%
20
Фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (РS-тыңайтқыш)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO3-до 10,0%, СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
25 951
Фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (РS-тыңайтқыш) В маркасы
Р2О5-16,5%,S-10,0%, СаО-15,5%, MgO-0,54%
21
Органоминеральды тыңайтқыш – Бурофос – Р, А маркасы
Р2О5-12; СаО-16; MgO-1,6; органикалық көміртегі -14,0; гумин қышқылдары – 16,0
тонна
32 180
Органоминеральды тыңайтқыш – Бурофос – РК, А маркасы
Р2О5-10; К2О-10; СаО-9,5; MgO-1,1; органикалық көміртегі -14,0; гумин қышқылдары – 10,0
22
Моноаммонийфосфат арнайы суда еритін, А маркасы
N-12, Р2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат азықтық
Моноаммонийфосфат (MAP)
Суда еритін кристалды моноаммонийфосфат А маркасы
N-12, P-61
Суда еритін тазартылған кристалды арнайы моноаммонийфосфат А маркасы
N-12, P-61
Суда еритін кристалды моноаммонийфосфат: А,Б маркалары
N-12 P-60; N-12 P-61
Суда еритін тазартылған кристалды арнайы моноаммонийфосфат Б маркасы
N-12, P-60
Суда еритін кристалды моноаммонийфосфат Б маркасы
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 12-61-0 (MAP) маркасы
N - 12, Р2О5 -61
23
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-46
тонна
115 000
24
Монофосфат калий агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
285 000
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Минералды тыңайтқыш монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
Р2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
МКР тыңайтқышы
Р2О5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калий
Р2О5-52, K20-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K20-34
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 0-52-34 (MKP) маркасы
Р2О5 -52%, K20 – 34%
25
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС А маркасы
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС Б маркасы
N-9, P-12, Са-14
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС В маркасы
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфор-калилі тыңайтқыш
Р-27, К-4
тонна
25 750
27
Агрохимикат күкіртті карбамид С 12 маркасы
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат күкіртті карбамид С 7,5 маркасы
N-35, S-7
Агрохимикат күкіртті карбамид С 4 маркасы
N-40, S-4
28
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ) 11-37 маркасы
N-11, Р-37
тонна
62 500
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)

2О5-н.м. 14%, К2О-до 8,0%, СаО-н.м. 13,2%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
31 144
Фосфор- калий содержащее удобрение (РК-удобрение) марки А
Р2О5-14,8%, К2О-8,0%, СаО-13,8%, MgO-0,48%)
19
Фосфор- калий-сера содержащее удобрение (РКS-удобрение)
Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%, SО3-до 7,0%, СаО-н.м. 13,3%, MgО-н.м. 0,4%
тонна
31 379
Фосфор- калий-сера содержащее удобрение (РКS-удобрение) марки А
Р2О5-13,1%, К2О-11,0%, S-до 11,0%, СаО-13,3%, MgО-0,4%
20
Фосфор- сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO3-до 10,0%, СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
25 951
Фосфор- сера содержащее удобрение (РS-удобрение) марки В
Р2О5-16,5%,S-10,0%, СаО-15,5%, MgO-0,54%
21
Органоминеральное удобрение – Бурофос – Р, марка А
Р2О5-12; СаО-16; MgO-1,6; органический углерод-14,0; гуминовые кислоты – 16,0
тонна
32 180
Органоминеральное удобрение – Бурофос – РК, марка А
Р2О5-10; К2О-10; СаО-9,5; MgO-1,1; органический углерод -14,0; гуминовые кислоты – 10,0
22
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, Р2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
Р2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Hydroponica MAP
N-12, P2O5-61
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12, Р2О5 -61
23
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
115 000
24
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
тонна
285 000
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
Р2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат
Р2О5-52, K20-34
Удобрение МКР
Р2О5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калия
Р2О5-52, K20-34
Hydroponica MKP
Р2О5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
Р2О5 -52%, K20 – 34%
25
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки А
N-6, P-16, Са-11
тонна
50 000
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки Б
N-9, P-12, Са-14
"НИТРОКАЛЬЦИЙФОСФАТ" НИТРОФОС марки В
N-7, P-19, Са-12
26
Фосфорно-калийные удобрения
Р-27, К-4
тонна
25 750
27
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
28
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
62 500
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)

N-11, Р-37
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ) 10-34 маркасы
N-10, Р-34
Микротыңайтқыштар
29
"Микробиотыңайтқыш "МЭРС" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитоқосылыс Fe-2,5, фитоқосылыс Mo-2,0, фитоқосылыс Cu-1,0, фитоқосылыс Zn-2,5, фитоқосылыс Mn-1,0, фитоқосылыс Сo-0,5, фитоқосылыс B-0,5
литр
2 008,9
30
YaraLiva Calcinit (кальций
нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты (кальций селитрасы) А маркасы
N-14,9; CaO-27
Концентратталған кальций нитраты
CaO-32; N-17
Концентратталған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Кальций селитрасы Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Түйіршіктелген кальций селитрасы Е маркасы,
Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 15-0-0 + 27 CaO (CN) маркасы
N-15, CaO-27
31
Минералды тыңайтқыш Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минералды тыңайтқыш Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Cucumber 14-11-31
N14, NO3 7, Nкарб 7, P2O5 11, K2O 31, MgO 2,5, SO3 5, B 0,02, Cu 0,01, Fe 0,15, Mn 0,1, Zn0,01, Mo 0,002
Yara Kristalon Brown микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
32
Yara Vita Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Yara Vita Rexolin D12, темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
"Хелатэм" микротыңайтқышы ДТПА түйіршіктелген Fe маркасы
Fe-11
Yara Vita Rexolin Q40 тыңайтқышы, темір хелаты EDDHA
Fe-6
Yara Tera Rexolin Q40 тыңайтқышы, темір хелаты EDDHA
Fe-6
33
Кристалды микроэлементтермен хелатты тыңайтқыш Ультрамаг "хелат Fe-13" маркасы
Fe – 13
литр

N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
Микроудобрения
29
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоедение Fe-2,5, фитосоедение Mo-2,0, фитосоедение Cu-1,0, фитосоедение Zn-2,5, фитосоедение Mn-1,0, фитосоедение Сo-0,5, фитоесоедение B-0,5
литр
2 008,9
30
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
80 000
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
N-14,9; CaO-27
Нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
31
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N14, NO3 7, Nкарб 7, P2O5 11, K2O 31, MgO 2,5, SO3 5, B 0,02, Cu 0,01, Fe 0,15, Mn 0,1, Zn0,01, Mo 0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
32
Удобрение Yara Vita Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм
1400,0
Удобрение Yara Tera Rexolin D12, хелат железа DTPA
Fe-11,6
Микроудобрение "Хелатэм" марки ДТПА Fe гранулированный
Fe-11
Удобрение Yara Vita Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
Удобрение Yara Tera Rexolin Q40, хелат железа EDDHA
Fe-6
33
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Fe-13"
Fe – 13
литр

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7107,5
49
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванттар
литр
847,5
50
Тыңайтқыш Yara Vita KOMBIPHOS
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванттар
литр
1321,5
51
Күкірт қышқылды магний 7-сулы
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70000
Күкірт қышқылды магний 7-сулы (магний сульфаты)
MgO-16,9, S-13,5
Магний сульфаты (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сульфаты (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), А маркасы
MgO-29,7; S-23,5
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), А маркасы (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), Б маркасы
MgO-28,1; S-22,4
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), В маркасы
MgO-16,9; S-13,5
Күкірт қышқылды магний (магний сульфаты), В маркасы
MgO-16,4; S-13,4
Агрохимикат магний сульфаты, маркалары: ұсақ кристалды Эпсомит, түйіршіктелген Эпсомит, ұсақ кристалды Кизерит, түйіршіктелген Кизерит
Mg-16,7; S-13,3
Кешенді тыңайтқыш Growfert "Magnesium Sulphate" маркасы
МgО-16%, SО3-32%
52
Тыңайтқыш Krista K Plus
(калий нитраты)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
175 000
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқыш (калий нитраты)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Азот қышқылды калий минералды тыңайтқышы (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
Азот қышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
Калий нитраты (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Multi-K GG калий селитрасы
N-13,5, K2O-46,2
Техникалық калий селитрасы
СХ маркасы
N-13,7, K2O-46,3
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 13-0-46 (NOP) маркасы
N-13%, K2O-46%
53
Krista MAG тыңайтқышы Krista MAG ( магний нитраты )
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90000
Yara Tera Krista MAG тыңайтқышы (магний нитраты )

P2O5-15,3, Mo-15,3
литр
7107,5
49
YaraVita BORTRAC 150
N-4,7, B-11 + адьюванты
литр
847,5
50
Удобрение Yara Vita KOMBIPHOS
P205-29,7, K20-5,1, MgO-4,5, Mn-0,7, Zn-0,34 +адьюванты
литр
1321,5
51
Магний сернокислый 7-водный
MgO-16,4, S-12,9
тонна
70000
Магний сернокислый 7-водный (сульфат магния)
MgO-16,9, S-13,5
Сульфат магния (Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Сульфат магния (Yara Tera Krista MgS)
Mg2O-16, SO3- 32
Магний сернокислый (сульфат магния), марка А
MgO-29,7; S-23,5
Магний сернокислый (сульфат магния) марка А (I сорт, II сорт, III сорт)
MgO-29,8; S-23,8
Магний сернокислый (сульфат магния), марка Б
MgO-28,1; S-22,4
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,9; S-13,5
Магний сернокислый (сульфат магния), марка В
MgO-16,4; S-13,4
Агрохимикат сульфат магния, марки: Эпсомит мелкокристаллический, Эпсомит гранулированный, Кизерит мелкокристаллический, Кизерит гранулированный
Mg-16,7; S-13,3
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
52
Удобрение Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
тонна
175 000
Удобрение Yara Tera Krista K Plus (нитрат калия)
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Минеральное удобрение калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
Нитрат калия (Potassium nitrate)
N-13,7%, K2O-46%
Калиевая селитра Multi-K GG
N-13,5, K2O-46,2
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,7, K2O-46,3
Комплексное удобрение Growfert марки: 13-0-46 (NOP)
N-13%, K2O-46%
53
Удобрение Krista MAG (нитрат магния )
N-3-11, NO3-11, MgO - 15
тонна
90000
Удобрение Yara Tera Krista MAG (нитрат магния )

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11,1; MgO - 15,5
Азотқышқылды магний 6-сулы (магний селитрасы)
MgO - 15,5; N-11,1
Магний нитраты (магний селитрасы)
N-11; Mg - 15
Кешенді тыңайтқыш Growfert: 11-0-0 + 15 MgO (MN) маркасы
N-11%, MgO-15%
54
BlackJak тыңайтқышы
Гумин қышқылдары 19-21, фульвоқышқылдары-3-5,ульмин қышқылы мен гумин
литр
2362,5
55
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы
еркін амин қышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

N-3-11, NO3-11, MgO - 15
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11,1; MgO - 15,5
Магний азотнокислый 6-водный (магниевая селитра)
MgO - 15,5; N-11,1
Нитрат магния (магниевая селитра)
N-11; Mg - 15
Комплексное удобрение Growfert марки: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
54
Удобрение BlackJak
Гуминовые кислоты 19-21, фульвокислоты-3-5,ульминовые кислоты и гумин
литр
2362,5
55
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр

2100
56
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
еркін амин қышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2625
57
Millerplex тыңайтқышы
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдырларының үзінділері
литр
4410
58
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванттар
литр
568
59
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000
Тыңайтқыш Yara Mila
NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Тыңайтқыш Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Тыңайтқыш Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
Органикалық-минералдық тыңайтқыш Биостим маркасы "Старт"
амин қышқылдары – 5,5, полисахаридтер – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 425
61
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим маркасы "Әмбебап"
амин қышқылдары – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 150
62
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим маркасы "Биіктігі"
амин қышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
63
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим маркасы "Дәнді дақыл"
амин қышқылдары – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
64
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим маркасы "Майлы дақыл"
амин қышқылдары – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
65
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим маркасы "Қызылша"
амин қышқылдары-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим маркасы "Жүгері"

2100
56
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
2625
57
Удобрение Millerplex
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
4410
58
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
568
59
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
219 000
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
литр
3 425
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 150
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, B – 0,1
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
66
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"

Амин қышқылдары-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
67
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби "Жүгері үшін" маркасы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
2 380
68
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби "Майлы дақылдар үшін" маркасы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
69
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби "Дәнді дақылдар үшін" маркасы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
70
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби "Бұршақты дақылдар үшін" маркасы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
71
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби "Картоп үшін" маркасы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
72
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби "Қызылша үшін"

аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
2 380
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
72
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"

1 145,0
264
Нановит Кальциев
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; амин қышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; моносахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
1 085,0
265
Нановит Фосфорн
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; амин қықылдары – 0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5 %; моносахаридтер– 0,00365 %; фитогор-мондар – 0,00042 %
литр
1 425,0
266
Нановит Молибден
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; амин қышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; моносахаридтер – 0,00417 %; фитогор-мондар – 0,00048 %
литр
1 457,5
267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; амин қышқылдары – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр
1 800,0
268
НАНОВИТ ТЕРРА
3:18:18 маркасы
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
1 075,0
269
НАНОВИТ ТЕРРА
5:20:5 маркасы
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
литр
1 142,5
270
НАНОВИТ ТЕРРА
9:18:9 маркасы
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
литр
1 075,0
271
Минералды тыңайтқыш CROPMAX
N-0,2 P-0,4% K-0,02% Fe-220 Mg-550 Zn-49 Cu-35 Mn-54 B,Ca, Mo, Co, Ni 10 Амин қышқылдары 2
литр
4 465,0
272
Тыңайтқыш "SunnyMix бидай"

1 145,0
264
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; моносахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
1 085,0
265
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические ислоты – 4,5 %; моносахариды – 0,00365 %; фитогор-моны – 0,00042 %
литр
1 425,0
266
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; моносахариды – 0,00417 %; фитогор-моны – 0,00048 %
литр
1 457,5
267
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
1 800,0
268
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,03 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
1 075,0
269
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,01 %; SO3 – 0,01 %; В – 0,02 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,01 %; Zn – 0,01 %;, Si–0,01 %; Co – 0,001 %
литр
1 142,5
270
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
литр
1 075,0
271
Минеральное удобрение CROPMAX
N-0,2 P-0,4% K-0,02% Fe-220 Mg-550 Zn-49 Cu-35 Mn-54 B,Ca, Mo, Co, Ni 10 Аминокислоты 2
литр
4 465,0
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"

N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары -25г/л, өсімдіктің өсуінің және имунитетінің қоздырғыштары - 10г/л
литр
1 628,0
273
Тыңайтқыш SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
литр
274
Тыңайтқыш "SunnyMix әмбебап"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары -25г/л, өсімдіктің өсуінің және иммунитетінің қоздырғыштары-10г/л
литр

N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
литр
1 628,0
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05% B-10,2%
литр
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
литр

275
Тыңайтқыш SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +амин қышқылдары -85г/л, өсімдіктің өсуінің және иммунитетінің қоздырғыштары
литр
276
Тыңайтқыш SunnyMix күнбағыс
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар -25г/л, амин қышқылдары — 25 г/л, өсімдіктің өсуінің және иммунитетінің қоздырғыштары-10г/л
литр
277
Тыңайтқыш SunnyMix бұршақтық вегетация
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%,органикалық қышқылдар-25г/л, амин қышқылдары -25г/л, өсімдіктің өсуінің және иммунитетінің қоздырғыштары-10г/л
литр

275
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминокислоты -85г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений
литр
276
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органические кислоты -25г/л, аминокислоты — 25 г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10г/л
литр
277
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7% B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2% Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8% CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%,органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
литр

881
322
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 17+05+13+6MgO+Te (ES) маркасы
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 045,5
323
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 18+08+12+7MgO+Te маркасы
N-18, P2O5-8, K2O-12, MgO-7, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
324
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 19+00+19+2MgO+Te маркасы
N-19, K2O-19, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
847,5
325
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 20+05+20+2MgO+Te маркасы
N-20, P2O5-5, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
869,0
326
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 22+05+08+8MgO+Te маркасы
N-22, P2O5-5, K2O-8, MgO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
913,5
327
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 22+05+10+5MgO+Te маркасы
N-22, P2O5-5, K2O-10, MgO-5, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
894,5
328
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 23+05+12+2MgO+Te маркасы
N-23, P2O5-5, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
902,5
329
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 25+13+00+7,5MgO+Te маркасы
N-25, P2O5-13, MgO-7,5, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
971,0
330
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+00+08+8MgO+Te маркасы
N-26, K2O-8, MgO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
871,5
331
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+05+08+2MgO+Te маркасы
N-26, P2O5-5, K2O-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
332
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+05+11+2MgO+Te маркасы
N-26, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
936,5
333
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 27+05+11+2MgO+Te маркасы
N-27, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
979,0
334
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 29+05+08+2MgO маркасы
N-29, P2O5-5, K2O-8, MgO-2
килограмм
833,0
335
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 12+05+28+2MgO+Te маркасы

881
322
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+05+13+6MgO+Te (ES)
N-17, P2O5-5, K2O-13, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 045,5
323
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+08+12+7MgO+Te
N-18, P2O5-8, K2O-12, MgO-7, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
324
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 19+00+19+2MgO+Te
N-19, K2O-19, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
847,5
325
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
869,0
326
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 22+05+08+8MgO+Te
N-22, P2O5-5, K2O-8, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
913,5
327
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 22+05+10+5MgO+Te
N-22, P2O5-5, K2O-10, MgO-5, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
894,5
328
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 23+05+12+2MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
902,5
329
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 25+13+00+7,5MgO+Te
N-25, P2O5-13, MgO-7,5, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
971,0
330
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+00+08+8MgO+Te
N-26, K2O-8, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
871,5
331
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+08+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
332
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+11+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
936,5
333
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+05+11+2MgO+Te
N-27, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
979,0
334
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 29+05+08+2MgO
N-29, P2O5-5, K2O-8, MgO-2
килограмм
833,0
335
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+28+2MgO+Te

N-12, P2O5-5, K2O-28, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
815,6
336
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 35+00+00+10MgO маркасы
N-35, MgO-10
килограмм
973,0
337
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 44+00+00 маркасы
N-44
килограмм
923,0
338
Тыңайтқыш Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) 20+6+13 маркасы
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 127,5
339
Тыңайтқыш Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) 19+6+13 маркасы
N-19, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 159,5
340
Тыңайтқыш Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) 19+6+12 маркасы
N-19, P2O5-6, K2O-12
килограмм
1 091,5
341
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 16+06+13+2+Te маркасы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 230,5
342
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 16+06+12+2+Te маркасы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 235,5
343
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 16+06+11+2+Te маркасы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 263,5
344
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 15+06+12+2+Te маркасы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 286,0
345
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 15+06+11+2+Te маркасы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 319,5
346
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 14+05+11+2+Te маркасы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 445,5
347
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 14+10+18+1,3+Te маркасы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 303,0
348
Тыңайтқыш Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+07+10+Te маркасы
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
861,5
349
Тыңайтқыш Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) 23+05+09+4MgO+Te маркасы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
350
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+20+20+1MgO+Te маркасы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

N-12, P2O5-5, K2O-28, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
815,6
336
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 35+00+00+10MgO
N-35, MgO-10
килограмм
973,0
337
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 44+00+00
N-44
килограмм
923,0
338
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 20+6+13
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 127,5
339
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+13
N-19, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 159,5
340
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
килограмм
1 091,5
341
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 230,5
342
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 235,5
343
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 263,5
344
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 286,0
345
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 319,5
346
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 445,5
347
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 303,0
348
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
861,5
349
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
350
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

961,0
351
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+10+20+2MgO+Te маркасы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
352
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+05+10+6MgO+Te маркасы
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементы (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
353
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+00+20+2MgO+Te маркасы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,5
354
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 27+15+12+1MgO+Te маркасы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
355
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркасы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,0
356
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 10+52+10+1MgO+Te маркасы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,0
357
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 18+06+26+3MgO+Te маркасы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,0
358
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 17+10+17+12CaO+Te маркасы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,5
359
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 10+10+30+6MgO+Te маркасы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,0
360
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 12+05+24+2MgO+Te маркасы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
361
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 21+10+10+8CaO+Te маркасы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
930,5
362
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 18+18+18+3MgO+Te маркасы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,5
363
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркасы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм

961,0
351
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
352
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
353
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,5
354
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910,0
355
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961,0
356
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 079,0
357
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920,0
358
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,5
359
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
956,0
360
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
361
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
930,5
362
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,5
363
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм

Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; жантор қышқылы-3; арахидон қышқылы-0,0001
литр
1 794,5
443
Агрохимикат "Контур"
"Контур Рост" маркасы
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; жантор қышқылы-4; амин қышқылдары-6,6
литр
1 656,5
444
Агрохимикат "Контур"
"Контур Антистресс" маркасы
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; арахидон қышқылы-0,0001; тритерпен қышқылы-0,2; амин қышқылдары-4,5
литр

Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; янтарная кислота-3; арахидоновая кислота-0,0001
литр
1 794,5
443
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Рост"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; янтарная кислота-4; аминокислоты-6,6
литр
1 656,5
444
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Антистресс"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; арахидоновая кислота-0,0001; тритерпеновые кислоты-0,2; аминокислоты-4,5
литр