379
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
174101
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1011368
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1011368
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1645896
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1645896
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1645896
4
Емханалар
13417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13417
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
47122
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
47122
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47122
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3622328
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3622328
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129865
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
110161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3229836
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5806020
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1253883
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1013286
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
172250
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
449725
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
115629
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
275682

379
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
174101
271
Управление строительства области
1011368
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1011368
3
Специализированная медицинская помощь
1645896
253
Управление здравоохранения области
1645896
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1645896
4
Поликлиники
13417
253
Управление здравоохранения области
13417
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
13417
5
Другие виды медицинской помощи
47122
253
Управление здравоохранения области
47122
029
Областные базы спецмедснабжения
47122
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3622328
253
Управление здравоохранения области
3622328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129865
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
110161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3229836
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5806020
1
Социальное обеспечение
1253883
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1013286
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
172250
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
449725
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
115629
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
275682

165003
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
42856
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2172
1
Отын және энергетика
2172
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2172
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2172
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8366950
1
Ауыл шаруашылығы
4257863
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3321266
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88365
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
3866
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
4134
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
166897
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
103
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4029
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
500
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
50036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1487484
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
940932
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
504307
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
61556
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
719
Облыстың ветеринария басқармасы
936597
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122968
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8460
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
7040
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
40515
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

165003
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
42856
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2172
1
Топливо и энергетика
2172
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2172
007
Развитие теплоэнергетической системы
2172
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8366950
1
Сельское хозяйство
4257863
255
Управление сельского хозяйства области
3321266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
88365
002
Поддержка семеноводства
3866
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
4134
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
166897
018
Обезвреживание пестицидов
103
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4029
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
500
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
50036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1487484
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
940932
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
504307
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
61556
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9057
719
Управление ветеринарии области
936597
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
122968
003
Капитальные расходы государственного органа
8460
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
7040
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
40515
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

257
Облыстың қаржы басқармасы
5995440
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
5995440
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1432500
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
932500
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
500000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
135259
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135249
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
10
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6280844
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
35278
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6245566
14
Борышқа қызмет көрсету
68408
1
Борышқа қызмет көрсету
68408
257
Облыстың қаржы басқармасы
68408
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
58539
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9869
15
Трансферттер
233052760
1
Трансферттер
233052760
257
Облыстың қаржы басқармасы
233052760
006
Бюджеттік алып қоюлар
207308563
007
Субвенциялар
23581526
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9465
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
26407
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1332613
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

257
Управление финансов области
5995440
012
Резерв местного исполнительного органа области
5995440
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1432500
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
932500
008
Расходы на новые инициативы
500000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
135259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
135249
003
Капитальные расходы государственного органа
0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
10
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6280844
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
35278
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6245566
14
Обслуживание долга
68408
1
Обслуживание долга
68408
257
Управление финансов области
68408
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
58539
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
9869
15
Трансферты
233052760
1
Трансферты
233052760
257
Управление финансов области
233052760
006
Бюджетные изъятия
207308563
007
Субвенции
23581526
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9465
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
26407
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1332613
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

537433
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1753
III. Таза бюджеттік кредиттеу
23092120
Бюджеттік кредиттер
38106181
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
22630566
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22630566
261
Облыстың білім басқармасы
1311266
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1311266
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
28567
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
28567
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10956070
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10956070
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6749684
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6749684
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
200406
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
200406
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3346219
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3346219
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
38354
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
38354
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13195078
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13195078
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9856860
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
9856860
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3338218
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3338218
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1414425
1
Ауыл шаруашылығы
1414425
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1259341
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

537433
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1753
III. Чистое бюджетное кредитование
23092120
Бюджетные кредиты
38106181
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
22630566
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22630566
261
Управление образования области
1311266
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1311266
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
28567
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28567
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10956070
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10956070
271
Управление строительства области
6749684
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6749684
273
Управление культуры, архивов и документации области
200406
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
200406
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3346219
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3346219
285
Управление физической культуры и спорта области
38354
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
38354
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13195078
1
Жилищное хозяйство
13195078
271
Управление строительства области
9856860
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
9856860
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3338218
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3338218
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1414425
1
Сельское хозяйство
1414425
255
Управление сельского хозяйства области
1259341
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"