Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 282-VI "Атырау облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 517-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 4879 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1 тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 болып тіркелген) бұйрығына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс L сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 282-VІ "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах"
Решение Атырауского областного маслихата от 30 декабря 2020 года № 517-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2021 года № 4879
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12353) и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Атырауский областной маслихат VI созыва на внеочередной L сессии РЕШИЛ:

1. Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 282-VI "Атырау облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастардың тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4299 тіркелген, 2018 жылы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 282-VІ "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4299, опубликовано 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:

1) көрсетілген шешімнің 2 қосымшасында:
реттік нөмірі 15-жолда:
4-бағанындағы "176" деген сандар "234" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағанындағы "126" деген сандар "184" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес реттік нөмірлері 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 жолдармен толықтырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 3 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1) в приложении 2 указанного решения:
в строке, порядковый номер 15:
в графе 4 цифры "176" заменить цифрами "234";
в графе 6 цифры "126" заменить цифрами "184";
2) приложение 2 указанного решения дополнить строками, порядковые номера 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 согласно приложению 1 к настоящему решению;
3) приложение 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұқанов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы У. Каршегенов
Мәслихат хатшысы У. Зинуллин

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии У. Каршегенов
Секретарь маслихата У. Зинуллин