Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 23 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 4581 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 594 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 26.11.2020 № 594 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 07-5/573 хатына сәйкес, Қайыршақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыршақты ауылдық округі, "Jan Adil" шаруа қожалығында мүйізді ірі қара малы арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты аталған шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық округінің әкімі Ш. Калиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 16 января 2020 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 января 2020 года № 4581. Утратило силу решением акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 26 ноября 2020 года № 594 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 26.11.2020 № 594 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", письмом государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 декабря 2019 года № 07-5/573 аким Кайыршахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территорий в крестьянском хозяйстве "Jan Adil" Кайыршахтинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского сельского округа Ш. Калиев