Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 "2020-2022 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 48-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 4671 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің 2020 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 "2020-2022 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"515 857" деген сандар "673 852" деген сандармен ауыстырылсын;
"206 613" деген сандар "364 608" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"515 857" деген сандар "728 693" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-0" деген сан "-54 841" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "-0" деген сан "54 841" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "54 841" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"304 893" деген сандар "344 973" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 167" деген сандар "20 117" деген сандармен ауыстырылсын;
"292 606" деген сандар "324 736" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"304 893" деген сандар "349 985" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-0" деген сан "-5 012" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "-0" деген сан "5 012" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "5 012" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2020-2022 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12 июня 2020 года № 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 июня 2020 года № 4671
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2020 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4575, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "515 857" заменить цифрами "673 852";
цифры "206 613" заменить цифрами "364 608";
в подпункте 2):
цифры "515 857" заменить цифрами "728 693".
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "-54 841";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "-0" заменить цифрами "54 841";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "54 841".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "304 893" заменить цифрами "344 973";
цифры "12 167" заменить цифрами "20 117";
цифры "292 606" заменить цифрами "324 736";
в подпункте 2)
цифры "304 893" заменить цифрами "349 985".
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 5 012";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "-0" заменить цифрами "5 012";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "5 012".
в пункте 3:
в подпункте 1):

"94 995" деген сандар "132 700" деген сандармен ауыстырылсын.
11 тармақ алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Н. Кондыбаев
Мәслихат хатшысының м.а Х. Жамалов

цифры "94 995" заменить цифрами "132 700".
пункт 11 – исключить.
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Кондыбаев
И.о секретаря маслихата Х. Жамалов