Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-5 "Жылыой ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 50-5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 4736 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-5 "Жылыой ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3522 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жылыой аудандық мәслихатының аппараты басшысына (Н. Бектембаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Айткулов
Мәслихат хатшысы С. Таласов

О признании утратившим силу решения Жылыойского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 2-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жылыойском районе"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2020 года № 50-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 сентября 2020 года № 4736
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жылыойского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 2-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3522, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 1 июня 2016 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата Жылыойского района (Н. Бектембаева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Айткулов
Секретарь маслихата С. Таласов