Жаңа Қаратон кентінің шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 344 қаулысы және Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 53-2 бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 4799 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы аумағы 698,0 гектар және ұзындығы 11357 метр болып Жаңа Қаратон кентінің шекарасы осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары (Ж. Рашев) және аудандық мәслихаттың экология, ауыл шаруашылығы, агроөнеркәсіп, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Майлыбаев) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Х. Жамалов
Сессия төрайымы С. Мамбетова
Мәслихат хатшысы С. Таласов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашасы № 344 мен Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсаны № 53-2 бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Жаңа Қаратон кентінің шекарасы
Шекараның жалпы аумағы – 698,0 гектар
Шекараның ұзындығы – 11357 метр
Жылыой ауданының әкімі Х. Жамалов
Сессия төрайымы С. Мамбетова
Мәслихат хатшысы С. Таласов

Об установлении границы поселка Жана Каратон
Совместное постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 30 ноября 2020 года № 344 и решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 2 декабря 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 декабря 2020 года № 4799
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жылыойский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Установить границы поселка Жана Каратон общей площадью 698,0 гектар и протяженностью 11357 метра согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Ж. Рашев) и на постоянную комиссию (Т. Майлыбаев) районного маслихата по вопросам экологии, сельского хозяйства, агропромышленности, соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Х. Жамалов
Председатель сессии С. Мамбетова
Секретарь маслихата С. Таласов
Приложение к совместному постановлению и решению акимата Жылыойского района от 30 ноября 2020 года № 344 и Жылыойского районного маслихата от 2 декабря 2020 года № 53-2
Границы поселка Жана Каратон
Общая площадь границы – 698,0 гектар
Протяженность границы – 11357 метра
Аким Жылыойского района Х. Жамалов
Председатель сессии С. Мамбетова
Секретарь маслихата С. Таласов