Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Жаңа Қаратон кенті әкімінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 22 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 мамырда № 4652 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 06 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Жаңа Қаратон кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңа Қаратон кентіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 14 көшеге – "Қорқыт ата" есімі;
2) № 32 көшеге – "Нұрлан Балғымбаев" есімі;
3) № 38 көшеге – "Едіге батыр" есімі;
4) № 39 көшеге – "Есет батыр" есімі;
5) № 40 көшеге – "Абылай хан" есімі;
6) № 41 көшеге – "Төле би" есімі;
7) № 50 көшеге – "Шерғазы хан" есімі;
8) № 52 көшеге – "Есім хан" есімі;
9) № 53 көшеге – "Әбілқайыр хан" есімі;
10) № 63 көшеге – "Тәуке хан" есімі;
11) № 64 көшеге – "Кенесары хан" есімі;
12) № 69 көшеге – "Майқы би" есімі;
13) № 71 көшеге – "Фариза Оңғарсынова" есімі;
14) № 76 көшеге – "Әбіш Кекілбаев" есімі;
15) № 82 көшеге – "Бөгенбай батыр" есімі;
16) № 86 көшеге – "Қабанбай батыр" есімі;
17) № 89 көшеге – "Алпамыс батыр" есімі;
18) № 92 көшеге – "Керей хан" есімі;
19) № 93 көшеге – "Каспий" атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңа Қаратон кенті әкімінің орынбасарына (Ш. Жалғасбаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңа Қаратон кенті әкімі С. Баймуратов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима поселка Жана Каратон Жылыойского района Атырауской области от 13 мая 2020 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 мая 2020 года № 4652
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 06 декабря 2019 года аким поселка Жана Каратон РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в поселке Жана Каратон следующие наименования:
1) улице № 14 – имя "Қорқыт ата";
2) улице № 32 – имя "Нұрлан Балғымбаев";
3) улице № 38 – имя "Едіге батыр";
4) улице № 39 – имя "Есет батыр";
5) улице № 40 – имя "Абылай хан";
6) улице № 41 – имя "Төле би";
7) улице № 50 – имя "Шерғазы хан";
8) улице № 52 – имя "Есім хан";
9) улице № 53 – имя "Әбілқайыр хан";
10) улице № 63 – имя "Тәуке хан";
11) улице № 64 – имя "Кенесары хан";
12) улице № 69 – имя "Майқы би";
13) улице № 71 – имя "Фариза Оңғарсынова";
14) улице № 76 – имя "Әбіш Кекілбаев";
15) улице № 82 – имя "Бөгенбай батыр";
16) улице № 86 – имя "Қабанбай батыр";
17) улице № 89 – имя "Алпамыс батыр";
18) улице № 92 – имя "Керей хан";
19) улице № 93 – наименование "Каспий".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жана Каратон (Жалгасбаева Ш.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Жана Каратон С. Баймуратов