Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Қара Арна ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 ақпандаға № 14 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызды № 4600 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Қара Арна ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қара Арна ауылдық округі Шоқпартоғай ауылында орналасқан атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Жұбандық Таскарин;
2) Тағым Сатыбалдиев;
3) Татан Дешенов;
4) Сайын Есенғожин.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қара Арна ауылдық округі әкімі Е. Елеусинов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Кара Арнинского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 28 февраля 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 марта 2020 года № 4600
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 6 декабря 2019 года аким Кара Арнинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам, расположенным в селе Шокпартогай Кара Арнинского сельского округа:
1) Жұбандық Таскарин;
2) Тағым Сатыбалдиев;
3) Татан Дешенов;
4) Сайын Есенғожин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кара Арнинского сельского округа Е. Елеусинов