"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 27 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 шілдедегі № 16 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 шілдеде № 4705 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2020 жылғы 18 маусымдағы № 14-11/173 ұсынысы негізінде, Ақтоғай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс- шараларын белгілеу туралы" Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4527 санымен тіркелген, 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауылдық округінің әкімі Г. Уразгалиева

О признании утратившим силу решения акима Актогайского сельского округа от 19 ноября 2019 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятии"
Решение акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 23 июля 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июля 2020 года № 4705
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года и на основании представления руководителя Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 14-11/173 от 18 июня 2020 года аким Актогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского сельского округа от 19 ноября 2019 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4527, опубликовано 25 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актугайского сельского
округа
Г. Уразгалиева