2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 354-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 4858 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 874 582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 709 993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 545 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 235 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 107 809 мың теңге;
2) шығындар – 9 021 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 5 752 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 21 878 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 16 126 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 153 039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 153 039 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 21 877 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 126 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 147 288 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 86%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 100%.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. 2021 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 1 676 663 мың теңге сомасында болып белгіленсін.

О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2020 года № 354-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2020 года № 4858
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2021-2023 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 874 582 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 709 993 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38 545 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 107 809 тысяч тенге;
2) затраты - 9 021 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 5 752 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 16 126 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -153 039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 153 039 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 21 877 тысяч тенге;
погашение займов - 16 126 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 147 288 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу – 86%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 100%.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Установить на 2021 год объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 676 663 тысяч тенге.

4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға 446 779 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 133 559 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 71 380 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 53 814 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 66 142 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 42 058 мың теңге;
Зинеден ауылдық округі 40 334 мың теңге;
Нарын ауылдық округі 39 492 мың теңге көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
5. 2021 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 21 878 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 65-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 44 612 мың теңге; Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 8 235 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 96 929 мың теңге;
халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 12 639 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 28 579 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен халықты әлеуметтік қорғау мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 31 337 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

4. Предусмотреть на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 446 779 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 133 559 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 71 380 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 53 814 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 66 142 тысяч тенге;
Исатайский сельский округ 42 058 тысяч тенге;
Зинеденский сельский округ 40 334 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 39 492 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме 0 тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 21 878 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 08.10.2021 № 65-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
44 612 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
8 235 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
96 929 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
12 639 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
28 579 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
31 337 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения за счет Национального фонда Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграриии и экологии.

9. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен 1 686 862 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 1 026 380 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 660 482 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 13-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi); жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен: әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 291 021 мың теңге;
жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге – 25 650 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесінің жұмысын қамтамасыз етуге – 122 812 мың теңге;
арнаулы техника сатып алуға – 62 959 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарына – 45 642 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 13-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
12. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемдерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су беру жүйесін дамытуға – 17 103 мың теңге;
тұрғын үй құрылысының инженерлік инфрақұрылымының құрылымына және жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 3 062 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына – 73 154 мың теңге;
спорт обьектілерін дамытуға – 119 782 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 753 351 мың теңге;
елді мекендерді жарықтандыру жүйесін дамытуға – 7 411 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 13-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 1 686 862 тысяч тенге за счет Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
1 026 380 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
660 482 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Сноска. Решение дополнено пунктом 10 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 13-VІI (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме:
291 021 тысяч тенге для внедрения новой системы оплаты труда в пилотном режиме для административных государственных служащих и повышения заработной платы политических государственных служащих;
25 650 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
122 812 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
62 959 тысяч тенге - на приобретение спецтехники;
45 642 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 13-VІI (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в районном бюджета на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих объемах:
17 103 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3 062 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства;
73 154 тысяч тенге - на строительство жилья;
119 782 тысяч тенге - на развитие объектов спорта;
753 351 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
7 411 тысяч тенге – на развитие системы освещения населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 13-VІI (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

13. 2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесі көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық техникалық жарақтандыруға – 20 822 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 18 621 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 11 636 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 6 486 мың теңге; мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 790 мың теңге.
Ескерту. Шешім 13 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 13-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 82-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
14. 801 014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 9 609 000 теңге кассалық шығындары 032"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 14 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 08.07.2021 № 46-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

13. Установить на 2021 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
20 822 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;
18 621 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
11 636 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
6 486 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
790 тысяч тенге – на текущее содержание организаций культуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 13-VІI (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 82-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Кассовые расходы по программе 801 014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" в сумме 9 609 000 тенге произведенные по подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" перенести на подпрограмму 032"За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".
Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 08.07.2021 № 46-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

15. 801 015"Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 2 624 000 теңге кассалық шығындары 032"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 15 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 08.07.2021 № 46-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

15. Кассовые расходы по программе 801 015 "Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов" в сумме 2 624 000 тенге произведенные по подпрограмме 015 "За счет средств местного бюджета" перенести на подпрограмму 032"За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 08.07.2021 № 46-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

16. 801 023"Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамсыз ету" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 3 724 000 теңге кассалық шығындары 032"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 16 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 08.07.2021 № 46-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

16. Кассовые расходы по программе 801 023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" в сумме 3 724 000 тенге произведенные подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" перенести на подпрограмму 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".
Сноска. Решение дополнено пунктом 16 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 08.07.2021 № 46-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

17. 112 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 704 893 теңге кассалық шығындары 028 "Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 17 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 65-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Сессия төрағасы А. Рахметов
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

17. Кассовые расходы произведенные по программе 112 001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" по подпрограмме 015 "За счет средств местного бюджета" в сумме 704 893 тенге перенести на подпрограмму 028 "За счет трансфертов из областного бюджета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 08.10.2021 № 65-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Председатель сессии А. Рахметов
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев

89 989
02
Қаржылық қызмет
3 207
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 207
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
634
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 573
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
160 984
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19 668
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 668
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 300
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 300
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 693
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 693
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 730
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 730
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21 593
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 593
2
Қорғаныс
17 000
01
Әскери мұқтаждар
14 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 000
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 500
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 560
09
Қоғамдық, тәртіп және қауіпсіздік саласындағы баска да қызметтер
10 560
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

89 989
02
Финансовая деятельность
3 207
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 207
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
634
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 573
09
Прочие государственные услуги общего характера
160 984
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19 668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19 668
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39 300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 300
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 693
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
52 693
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
27 730
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне
27 730
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
21 593
2
Оборона
17 000
01
Военные нужды
14 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 000
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 500
3
Общественных порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 560
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
10 560
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)