Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № LVI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 4759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат LVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4566 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 307 074" деген сандар "8 670 199" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 116 657" деген сандар "1 100 412" деген сандармен ауыстырылсын;
"44 967" деген сандар "45 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 135 360" деген сандар "7 514 037" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"10 028 831" деген сандар "10 088 625" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"1 578 367" деген сандар "1 275 539" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 599 853" деген сандар "1 297 025" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 1 724 129" деген сандар "- 1 421 301" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"1 724 129" деген сандар "1 421 301" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 599 853" деген сандар "1 297 025" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 8 - тармақта:
"107 783" деген сандар "221 542" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2020 года № LVI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 октября 2020 года № 4759
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, районной маслихат VI созыва на LVI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4566, опубликованно 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 307 074" заменить цифрами "8 670 199";
цифры "1 116 657" заменить цифрами "1 100 412";
цифры "44 967" заменить цифрами "45 660";
цифры "7 135 360" заменить цифрами "7 514 037".
в подпункте 2):
цифры "10 028 831" заменить цифрами "10 088 625".
в подпункте 3):
цифры "1 578 367" заменить цифрами "1 275 539";
цифры "1 599 853" заменить цифрами "1 297 025".
в подпункте 5):
цифры "- 1 724 129" заменить цифрами "- 1 421 301".
в подпункте 6):
цифры "1 724 129" заменить цифрами "1 421 301";
цифры "1 599 853" заменить цифрами "1 297 025".
2) в пункте 8:
цифры "107 783" заменить цифрами "221 542";

"67 562" деген сандар "176 996" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 9 - тармақта:
"23 858" деген сандар "24 361" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

цифры "67 562" заменить цифрами "176 996".
3) в пункте 9:
цифры "23 858" заменить цифрами "24 361";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

84 850
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 211
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 742
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 322
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
153835
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 115 532
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
241 542
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
241 542
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
241 542
2
Әлеуметтiк көмек
565 940
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
565 940
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
393 944
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 230
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
486
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 146
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 776
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 542
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
51 359
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 457
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
308 050
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 403
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
47 803
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
12 600
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
200 406
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
200 406
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

84 850
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 211
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 742
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 322
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
153835
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 115 532
1
Социальное обеспечение
241 542
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
241 542
010
Государственная адресная социальная помощь
241 542
2
Социальная помощь
565 940
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
565 940
004
Программа занятости
393 944
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 230
007
Оказание жилищной помощи
486
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 146
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 776
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 542
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
51 359
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 457
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
308 050
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 403
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
47 803
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
12 600
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
200 406
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
200 406
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)