2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІІІ-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 4861 болып тіркелді
2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінің жобаларын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат LХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 244 181 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 232 485 мың теңге;
2) шығындар – 260 944 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 763 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 763 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 763 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97 017 мың теңге;
2) шығындар – 100 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.

Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2020 года № LХІІІ-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2020 года № 4861
Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы, районный маслихат VI созыва на LХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 181 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 232 485 тысяч тенге;
2) затраты – 260 944 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 763 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 763 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 763 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 11-1 (вводится в действие c 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97 017 тысяч тенге;
2) затраты – 100 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Қызылқоға ауылдық округіне – 31 028 мың;
Жамбыл ауылдық округіне – 34 308 мың;
Жангелдин ауылдық округіне – 40 714 мың;
Тайсойған ауылдық округіне – 30 131 мың теңге көзделсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.
13. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың LXІII
сессия төрағасының міндетін
атқарушы, аудандық мәслихат
хатшысы
Т. Бейсқали

Кызылкогинскому сельскому округу – 31 028 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 34 308 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 40 714 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 30 131 тысяч тенге.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности
председателя LXIIІ сессии
районного маслихата, секретарь
районного маслихата
Т. Бейсқали