Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI "2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 407-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 4781 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020–2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI "2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"521 374" сандары "507 953" сандарымен ауыстырылсын;
"491 792" сандары "486 446" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"521 374" сандары "507 953" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"361 688" сандары "424 114" сандарымен ауыстырылсын;
"327 697" сандары "398 304" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"361 688" сандары "424 114" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 343-VI "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 октября 2020 года № 407-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 ноября 2020 года № 4781
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 343-VІ "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4577, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "521 374" заменить цифрами "507 953";
цифры "491 792" заменить цифрами "486 446".
в подпункте 2):
цифры "521 374" заменить цифрами "507 953".
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "361 688" заменить цифрами "424 114";
цифры "327 697" заменить цифрами "398 304".
в подпункте 2):
цифры "361 688" заменить цифрами "424 114".

3) 3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"30 941" сандары "35 860" сандарымен ауыстырылсын;
"27 941" сандары "35 247" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"30 941" сандары "35 860" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің №1, №4, №7 қосымшалары осы шешімнің №1, №2, №3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "30 941" заменить цифрами "35 860";
цифры "27 941" заменить цифрами "35 247".
в подпункте 2):
цифры "30 941" заменить цифрами "35 860".
2. Приложения №1, №4, №7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям №1, №2, №3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).