2021-2023 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 445-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4836 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 6 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттерінің жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.2021–2023 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 183 833 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 942 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 156 367 мың теңге;
2) шығындар – 183 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 391 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 67-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2021–2023 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 152 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 814 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 123 434 мың теңге;
2) шығындар – 152 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2020 года № 445-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4836
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный районным акиматом проект бюджетов поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 833 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 133 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 942 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 156 367 тысяч тенге;
2) затраты – 183 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 391 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Макатского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 67-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 402 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 814 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 907 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 434 тысяч тенге;
2) затраты – 152 402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Доссор кентіне – 40 289 мың теңге;
Бәйгетөбе ауылдық округіне – 37 665 мың теңге көзделсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ә. Идиятов
Мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
Ж. Тажибаев

Поселку Доссор – 40 289 тысяч тенге;
Сельскому округу Байгетобе – 37 665 тысяч тенге.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ә. Идиятов
Временно исполняющий
обязанности секретаря маслихата
Ж. Тажибаев