Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 62 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 4612 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 19.04.2024 № 94 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (Н. Қалиев) жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Нуртаев

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 4 марта 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 марта 2020 года № 4612. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 19 апреля 2024 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 19.04.2024 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области" (Калиева Н).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Нуртаев

Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 наурызы № 62 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 23.06.2023 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
Ауылдық округтер атаулары
Кездесу өткізілетін орындар
1
Ақкөл ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
2
Бөкейхан ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байда ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
3
Жыланды ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.Нұрпеисова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
4
Шортанбай ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
5
Көптоғай ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтоты" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәжіліс залы
6
Кудряшов ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.В.Гоголь атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
7
Қиғаш ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
8
Алға ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә.Сәрсенбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
9
Орлы ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Калинин ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
10
Сүйіндік ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
11
Теңіз ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю.А.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
12
Құрманғазы ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
13
Хиуаз ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
14
Нұржау ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұржау ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
15
Сафон ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сафон ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
16
Жұмекен ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
17
Асан ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
18
Бірлік ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Н.Имашев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
19
Балқұдық ауылы
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы

Приложение к постановлению акимата Курмангазинского района от 4 марта 2020 года № 62
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 23.06.2023 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименования сельских округов
Места проведения встреч
1
село Акколь
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
2
село Бөкейхан
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Байдинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
3
село Жыланды
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Д.Нурпеисовой" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
4
село Шортанбай
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайской сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
5
село Коптогай
Зал заседаний государственного коммунального казенного предприятия "Ясли сад "Актоты" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
6
село Кудряшов
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Н.В.Гоголя" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
7
село Кигаш
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
8
село Алга
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Сарсенбаева" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
9
село Орлы
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Калининский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
10
село Суюндук
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Суюндукская общая средняя школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
11
село Теңіз
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ю.А.Гагарина" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
12
село Құрманғазы
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры района имени Смагул Кушекбаев" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
13
село Хиуаз
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Алтынсарина" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
14
село Нуржау
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Нуржауский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
15
село Сафон
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
16
село Жумекен
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
17
село Асан
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б.Момышулы" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
18
село Бирлик
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Н.Имашева" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
19
село Балкудук
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"