"Ганюшкин ауылының шекарасын белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 228 бірлескен қаулысы мен аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 маусымдағы № 42-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 85 қаулысы және Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 495-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 4625 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Құрманғазы аудандық мәслихаты кезекті LІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 228 және аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 маусымдағы № 42-VI "Ганюшкин ауылының шекарасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3570 санымен тіркелген, 2016 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) бірлескен қаулы мен шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешім тақырыбындағы, 1-тармағындағы және қосымшасындағы "Ганюшкин" деген сөздер "Құрманғазы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына (Ж. Бектемиров) және Құрманғазы аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы М. Қуаншалиев) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi
Аудан әкімі К. Нуртаев
Сессия төрағасы Р. Султанияев
Мәслихат хатшысы Б. Жугинисов

О внесении изменений в совместное постановление районного акимата от 10 июня 2016 года № 228 и решение районного маслихата от 13 июня 2016 года № 42-VI "Об установлении границ села Ганюшкино"
Cовместное постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 18 марта 2020 года № 85 и решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 18 марта 2020 года № 495-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 марта 2020 года № 4625
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Курмангазинский районный маслихат на очередной LІV сессии РЕШИЛИ:
1. Внести в совместное постановление районного акимата от 10 июня 2016 года № 228 и решение районного маслихата от 13 июня 2016 года № 42-VI "Об установлении границ села Ганюшкино" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3570, опубликовано 26 июля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в наименовании указанного совместного постановления и решения, в пункте 1 и в приложении слова "Ганюшкино" заменить словами "Құрманғазы".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Курмангазинского района (Ж. Бектемиров) и на постоянную комиссию (председатель М. Куаншалиев) Курмангазинского районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодежной политики, законодательства и права.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района К. Нуртаев
Председатель сессии Р. Султанияев
Секретарь маслихата Б. Жугинисов