Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 526-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 4678 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4570 санымен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"638 320" сандары "811 088" сандарымен ауыстырылсын;
"48 750" сандары "49 214" сандарымен ауыстырылсын;
"464" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"589 106" сандары "761 874" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"638 320" сандары "820 963" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-9 875" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9 875 мың теңге".
2 - тармақтың 1) тармақшасында:
"109 463" сандары "123 135" сандарымен ауыстырылсын;
"105 963" сандары "119 635" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 2) тармақшасында:
"109 463" сандары "130 564" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 5) тармақшасында:
"0" саны "-7 429" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 429 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 7 429 мың теңге".
3 - тармақтың 1) тармақшасында:
"135 514" сандары "138 222" сандарымен ауыстырылсын;
"132 182" сандары "134 890" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"135 514" сандары "140 624" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2020-2022 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 июня 2020 года № 526-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 июня 2020 года № 4678
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4570, опубликовано 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "638 320" заменить цифрами "811 088";
цифры "48 750" заменить цифрами "49 214";
цифры "464" заменить цифрой "0";
цифры "589 106" заменить цифрами "761 874";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "638 320" заменить цифрами "820 963";
в подпункте 5) пункта 1:
цифру "0" заменить цифрами "-9 875";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6. финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 875 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "109 463" заменить цифрами "123 135";
цифры "105 963" заменить цифрами "119 635";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "109 463" заменить цифрами "130 564";
в подпункте 5) пункта 2:
цифру "0" заменить цифрами "-7 429";
подпункт 6) пункта 2 изложить в новой редакции:
"6. финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 429 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 429 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "135 514" заменить цифрами "138 222";
цифры "132 182" заменить цифрами "134 890";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "135 514" заменить цифрами "140 624";

11) Азғыр ауылдық округіне 58 734 мың теңге;
12) Сүйіндік ауылдық округіне 87 415 мың теңге;
13) Теңіз ауылдық округіне 60 004 мың теңге;
14) Шортанбай ауылдық округіне 64 719 мың теңге;
15) Байда ауылдық округіне 72 414 мың теңге;
16) Сафон ауылдық округіне 79 580 мың теңге;
17) Көптоғай ауылдық округіне 57 322 мың теңге;
18) Асан ауылдық округіне 35 949 мың теңге;
19) Қиғаш ауылдық округіне 62 798 мың теңге".

11) Азгирскому сельскому округу 58 734 тысяч тенге;
12) Суюндукскому сельскому округу 87 415 тысяч тенге;
13) Тенизскому сельскому округу 60 004 тысяч тенге;
14) Шортанбайскому сельскому округу 64 719 тысяч тенге;
15) Байдинскому сельскому округу 72 414 тысяч тенге;
16) Сафонскому сельскому округу 79 580 тысяч тенге;
17) Коптогайскому сельскому округу 57 322 тысяч тенге;
18) Асанскому сельскому округу 35 949 тысяч тенге;
19) Кигашскому сельскому округу 62 798 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.