Құрманғазы ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 534-VI шешімі және Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 26 тамыздағы № 202 бірлескен қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қыркүйекте № 4726 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Құрманғазы аудандық мәслихаты кезекті LIX сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Құрманғазы ауданының кейбір елді мекендерінің шекаралары белгіленсін:
1) Жалпы аумағы 227,39 гектар және ұзындығы 5507,3 метр болатын Балқұдық ауылының шекарасы 1 қосымшаға сәйкес;
2) Жалпы аумағы 394,43 гектар және ұзындығы 4944,3 метр болатын Сафон ауылының шекарасы 2 қосымшаға сәйкес;
3) Жалпы аумағы 126,52 гектар және ұзындығы 3472,6 метр болатын Көптоғай ауылының шекарасы 3 қосымшаға сәйкес;
4) Жалпы аумағы 132,65 гектар және ұзындығы 4258 метр болатын Бірлік ауылының шекарасы 4 қосымшаға сәйкес;
5) Жалпы аумағы 263,36 гектар және ұзындығы 5100,6 метр болатын Бөкейхан ауылының шекарасы 5 қосымшаға сәйкес;
6) Жалпы аумағы 340,54 гектар және ұзындығы 2288,4 метр болатын Жыланды ауылының шекарасы 6 қосымшаға сәйкес;
7) Жалпы аумағы 144,95 гектар және ұзындығы 2494,5 метр болатын Шортанбай ауылының шекарасы 7 қосымшаға сәйкес;
8) Жалпы аумағы 250,30 гектар және ұзындығы 4028,8 метр болатын Теңіз ауылының шекарасы 8 қосымшаға сәйкес;
9) Жалпы аумағы 852,45 гектар және ұзындығы 4247,2 метр болатын Нұржау ауылының шекарасы 9 қосымшаға сәйкес;
10) Жалпы аумағы 281,12 гектар және ұзындығы 4625,9 метр болатын Қиғаш ауылының шекарасы 10 қосымшаға сәйкес;
11) Жалпы аумағы 314,64 гектар және ұзындығы 8204,1 метр болатын Сүйіндік ауылының шекарасы 11 қосымшаға сәйкес;
12) Жалпы аумағы 260,63 гектар және ұзындығы 2860,6 метр болатын Асан ауылының шекарасы 12 қосымшаға сәйкес;
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.09.2023 № 41-VIII шешімі және Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 28.09.2023 № 263 бірлескен қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын қадағалау Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына (Ж. Бектемиров) және Құрманғазы аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы М. Қуаншалиев) жүктелсін.

Об установлении границ некоторых населенных пунктов Курмангазинского района
Cовместное решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 августа 2020 года № 534-VI и постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 26 августа 2020 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 сентября 2020 года № 4726
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ иКурмангазинский районный маслихат на LIX сессии РЕШИЛИ:
1. Установить границы некоторых населенных пунктов Курмангазинского района:
1) границы села Балкудук общей площадью 227,39 гектар и протяженностью 5507,3 метра согласно приложению 1.
2) границы села Сафон общей площадью 394,43 гектар и протяженностью 4944,3 метра cогласно приложению 2.
3) границы села Коптогай общей площадью 126,52 гектар и протяженностью 3472,6 метра согласно приложению 3.
4) границы села Бирлик общей площадью 132,65 гектар и протяженностью 4258 метра cогласно приложению 4.
5) границы села Бөкейхан общей площадью 263,36 гектар и протяженностью 5100,6 метра cогласно приложению 5.
6) границы села Жыланды общей площадью 340,54 гектар и протяженностью 2288,4 метра согласно приложению 6.
7) границы села Шортанбай общей площадью 144,95 гектар и протяженностью 2494,5 метра согласно приложению 7.
8) границы села Теңіз общей площадью 250,30 гектар и протяженностью 4028,8 метра согласно приложению 8.
9) границы села Нуржау общей площадью 852,45 гектар и протяженностью 4247,2 метра согласно приложению 9.
10) границы села Кигач общей площадью 281,12 гектар и протяженностью 4625,9 метра согласно приложению 10.
11) границы села Суюндук общей площадью 314,64 гектар и протяженностью 8204,1 метра согласно приложению 11.
12) границы села Асан общей площадью 260,63 гектар и протяженностью 2860,6 метра согласно приложению 12.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными совместным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.09.2023 № 41-VIII и постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 28.09.2023 года № 263 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Курмангазинского района (Ж. Бектемиров) и на постоянную комиссию (председатель М. Куаншалиев) Курмангазинского районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодежной политики, законодательства и права.

3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Нуртаев
Аудандық мәслихаттың LIX сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жугинисов
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 26 тамызы № 202 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызы № 534-VI
Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 1 қосымша
Балқұдық ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Балқұдық ауылы шекараларының жалпы аумағы -227,39 гектар
Шекараларының ұзындығы – 5 507,3 метр
Аудан әкімі К. Нуртаев
Аудандық мәслихаттың LIX сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жугинисов
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 26 тамызы № 202 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызы № 534-VI
Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 2 қосымша
Сафон ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Сафон ауылы шекараларының жалпы аумағы -394,43 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 944,3 метр
Аудан әкімі К. Нуртаев
Аудандық мәслихаттың LIX сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жугинисов
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 26 тамызы № 202 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызы № 534-VI
Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 3 қосымша
Көптоғай ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Көптоғай ауылы шекараларының жалпы аумағы -126,52 гектар
Шекараларының ұзындығы – 3 472,6 метр
Аудан әкімі К. Нуртаев
Аудандық мәслихаттың LIX сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жугинисов
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 26 тамызы № 202 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызы № 534-VI
Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 4 қосымша
Бірлік ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Бірлік ауылы шекараларының жалпы аумағы -132,65 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 258 метр
Аудан әкімі К. Нуртаев
Аудандық мәслихаттың LIX сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жугинисов
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 26 тамызы № 202 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамызы № 534-VI
Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 5 қосымша
Бөкейхан ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Ескерту. 5-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.09.2023 № 41-VIII шешімі және Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 28.09.2023 № 263 бірлескен қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района К. Нуртаев
Исполняющий обязанности
председателя LIX сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Акимат Курмангазинского района от 26 августа 2020 года № 202 и Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 534-VI
Приложение 1 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Балкудук
Общая площадь границы села Балкудук – 227,39 гектар
Протяженность границы – 5 507,3 метр
Аким района К. Нуртаев
Исполняющий обязанности
председателя LIX сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Акимат Курмангазинского района от 26 августа 2020 года № 202 и Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 534-VI
Приложение 2 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Сафон
Общая площадь границы села Сафон – 394,43 гектар
Протяженность границы – 4 944,3 метр
Аким района К. Нуртаев
Исполняющий обязанности
председателя LIX сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Акимат Курмангазинского района от 26 августа 2020 года № 202 и Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 534-VI
Приложение 3 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Коптогай
Общая площадь границы села Коптогай – 126,52 гектар
Протяженность границы – 3 472,6 метр
Аким района К. Нуртаев
Исполняющий обязанности
председателя LIX сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Акимат Курмангазинского района от 26 августа 2020 года № 202 и Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 534-VI
Приложение 4 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Бирлик
Общая площадь границы села Бирлик – 132,65 гектар
Протяженность границы – 4 258 метр
Аким района К. Нуртаев
Исполняющий обязанности
председателя LIX сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Акимат Курмангазинского района от 26 августа 2020 года № 202 и Курмангазинского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 534-VI
Приложение 5 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Бөкейхан
Сноска. Приложение 5 с изменением, внесенным совместным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.09.2023 № 41-VIII и постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 28.09.2023 года № 263 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).