"Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне мұнай мен газды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін жария сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 5 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 5373 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 16-бабының 1-тармағы 9-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, 71-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 54-бабының 1-тармағына, 85-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағы 8) тармақшасына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Созақ орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жерінде орналасқан жалпы көлемі 5,0 гектар жер учаскесіне, жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан мұнай мен газды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін жария сервитут 2020 жылдың 27 наурызына дейін белгіленсін.
2. "Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі құрылыс жұмыстары аяқталғаннан кейін бұзылған жерді қалпына келтіру жұмыстарын бір ай мерзімнен кешіктірілмей жүргізуге және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі экологиялық талаптарды сақтай отырып жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
"Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне мұнай мен газды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін жария сервитут белгілеу туралы" облыс әкімдігінің 2019 жылғы "___"_________ №_____ қаулысына

Об установлении публичного сервитута для проведение операции по разведке нефти и газа товариществу с ограниченной ответственностью "Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ"
Постановление акимата Туркестанской области от 15 января 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 января 2020 года № 5373. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 9-1) пункта 1 статьи 16, пунктом 4 статьи 69, пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 54, пунктом 1 статьи 85 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ" на земельный участок общей площадью 5,0 гектара, расположенный на территории коммунального государственного учреждения "Сузакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира", для проведение операции по разведке нефти и газа до 27 марта 2020 года.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ" не позднее чем в месячный срок после завершения работ обеспечить проведение работ по рекультивации нарушенных земель и соблюдения экологических требований по охране окружающей среды.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаева У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата области от "___ " ______ 2019 года №___ "Об установлении публичного сервитута для проведение операции по разведке нефти и газа товариществу с ограниченной ответственностью "Sozak Oil and Gaz" "Созак Ойл энд Газ"