2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 27 ақпандағы № 41 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 27 ақпанда № 5450 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Түркістан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев

Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год
Постановление акимата Туркестанской области от 27 февраля 2020 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 февраля 2020 года № 5450
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Туркестанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаева У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.

Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы "__" _________ № ______ "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы "20" ақпандағы
№ 41 қаулысына 1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 6 маусымдағы № 228 бұйрығына сәйкес өтінімдер негізінде, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері

К постановлению акимата Туркестанской области от "___"_________ 2020 года №____ "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год"
Приложение 1 к
постановлению акимата
Туркестанской области от
"27" февраля 2020 года № 41
Объемы субсидий на 2020 год по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводство, повышение продуктивности и качества продукции животноводство по заявкам, согласно приказу Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 июня 2019 года № 228 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства"

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 17.09.2020 № 187 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Туркестанской области от 17.09.2020 № 187 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова

81,6
4 898,0
Түйе шаруашылығы
1.
Түйе сүтін өндіру және өңдеу құнын арзандату
тонна
55
1 488,2
81 852,1
Барлығы
2 699 824,5
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы "20" ақпандағы
№ 41 қаулысына 2-қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің кейбiр күші жойылған қаулыларының тiзбесi
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 57 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4986 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 сәуірде жарияланған).
2. Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 258 "Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 57 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5242 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде 2019 жылғы 14 қарашада жарияланған).
3. Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 295 "Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 57 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5314 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған).
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы "20" ақпандағы
№ 41 қаулысына 3-қосымша
"Республикалық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері"
Ескерту. Қаулы 3-қосымшамен толықтырылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 17.09.2020 № 187 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 23.11.2020 № 235 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

81,6
4 898,0
Верблюдоводство
1.
Удешевление стоимости производства и переработки верблюжьего молока
тонн
55
1 488,2
81 852,1
Итого:
2 699 824,5
Приложение 2 к
постановлению акимата
Туркестанской области от
"27" февраля 2020 года № 41
Перечень некоторых постановлений акимата Туркестанской области утративших силу
1. Постановление акимата Туркестанской области от 22 апреля 2019 года № 57 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4986, опубликовано 24 апреля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Постановление акимата Туркестанской области от 13 ноября 2019 года № 258 "О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 22 апреля 2019 года № 57 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5242, опубликовано 14 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Постановление акимата Туркестанской области от 23 декабря 2019 года № 295 "О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 22 апреля 2019 года № 57 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5314, опубликовано 24 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
Приложение 3 к
постановлению акимата
Туркестанской области от
"27" февраля 2020 года № 41
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год в пределах средств, выделенных из республиканского бюджета
Сноска. Постановление дополнено приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Туркестанской области от 17.09.2020 № 187 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Туркестанской области от 23.11.2020 № 235 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидии на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон