Түркістан облысы Сайрам ауданының Құтарыс, Көлкент және Қайнарбұлақ ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/563-VI бірлескен шешімі және Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 269 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 6012 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысы Сайрам ауданының әкімдігі мен мәслихатының бірлескен ұсынысын ескере отырып, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түркістан облысы Сайрам ауданының Құтарыс ауылдық округінің әкімшілік шекарасына Көлкент ауылдық округінен көлемі 1,27 гектар және Қайнарбұлақ ауылдық округінен көлемі 144,53 гектар жер бөліктерінің қосу жолымен Құтарыс, Көлкент және Қайнарбұлақ ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы және шешім оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев
Түркістан облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы У. Рахиев
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
А.Ш. Жетпісбай
Ә.Е. Тұрғымбеков
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
А.С.Сабитов
Ұ.Қ.Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
А.Б.Тасыбаев
"Түркістан облысы Сайрам ауданының Құтарыс, Көлкент және Қайнарбұлақ ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы" облыс әкімдігінің 2020 жылғы "31" желтоқсандағы № 269 қаулысы мен облыстық мәслихаттың 2020 жылғы "11" желтоқсандағы № 54/563-VI шешіміне.

Об изменении границ сельских округов Кутарыс, Колкент и Кайнарбулак Сайрамского района Туркестанской области
Совместные решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/563-VI и постановление акимата Туркестанской области от 31 декабря 2020 года № 269. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 6 января 2021 года № 6012
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом совместного предложения акимата и маслихата Сайрамского района Туркестанской области, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы сельских округов Кутарыс, Колкент и Кайнарбулак Сайрамского района Туркестанской области путем включения в административную границу сельского округа Кутарыс части земель сельского округа Колкент площадью – 1,27 гектара, части земель сельского округа Кайнарбулак площадью – 144,53 гектара.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев
Председатель сессии Туркестанского
областного маслихата У. Рахиев
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Жетписбай А.Ш.
Тургумбеков А.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Сабитов А.С.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата области от "31" декабря 2020 года № 269 и решению маслихата области от "11" декабря 2020 года № 54/563-VI "Об изменении границ сельских округов Кутарыс, Колкент и Кайнарбулак Сайрамского района Туркестанской области".