Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 350 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 27 наурызда № 5527 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылынын 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 98 836 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 445 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 98 361 мың теңге;
2) шығындар – 98 836 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ащысай ауылынын 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 53 131 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 683 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 109 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 334 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2020-2022 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 26 марта 2020 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 марта 2020 года № 5527. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 27 июня 2019 года № 276 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 334 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5353, в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 836 тысяч тенге:
налоговые поступления –445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 98 361 тысяч тенге;
2) затраты – 98 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0 тенге
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 131 тысяч тенге:
налоговые поступления –683 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi – 52 339 мың теңге;
2) шығындар – 53 593 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 462 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қарнақ ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 326 361 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 717 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 319 144 мың теңге;
2) шығындар – 329 223 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -2862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2862 мың теңге ;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2862 мың теңге.".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Хантағы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 159 177 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 094 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 156 933 мың теңге;
2) шығындар – 184 727 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -25 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 550 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 550 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Жүйнек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

поступления трансфертов – 52 339 тысяч тенге;
2) затраты – 53 593 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -462 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –462 тысяч тенге
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 462 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет села Карнак на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 326 361 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 319 144 тысяч тенге;
2) затраты – 329 223 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2862 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2862 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2862 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Хантаги на 2020-2022 годы согласно приложении 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 177 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 094 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 156 933 тысяч тенге;
2) затраты – 184 727 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 550 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 550 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 және 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 және 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1)осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 и 46 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 и 16 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";