Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 26 "Кентау қаласындағы стационарлық емес сауда обьектілерінің орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2020 жылғы 8 маусымдағы № 229 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 маусымда № 5647 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 26 "Кентау қаласындағы стационарлық емес сауда обьектілерінің орналастыру орындарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3986 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 11 наурызда "Кентау шұғыласы" газетінде және 15 наурыз 2017 жылғы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Ғ.Үсенбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Д. Махажанов

О признании утратившим силу постановление акимата города Кентау от 16 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Кентау"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 8 июня 2020 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 июня 2020 года № 5647
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 16 февраля 2017 года № 26 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3986 и в газете "Кентау" от 11 марта 2017 года, в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 марта 2017 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Г.Усенбаеву.
4. Настоящее постановление вступает в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Д. Махажанов