Кентау қаласы бойынша қала, ауыл және ауылдық округтеріне қарасты елді мекен шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 420 бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 512 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 28 қаңтарда № 6044 болып тiркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық жер қатынастары бөлімі және Кентау қалалық құрылыс және сәулет бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) 60,99 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шаға ауылдық округі, Шоқтас елді мекенінің жалпы ауданы 120,53 гектар;
2) 165,37 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шаға ауылдық округі, Бершін төбе елді мекенінің жалпы ауданы 654,47 гектар;
3) 298,70 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Иассы ауылдық округі, Еңбекші Диқан елді мекенінің жалпы ауданы 464,19 гектар;
4) 3,65 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе елді мекенінің жалпы ауданы 123,35 гектар;
5) 118,13 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жібек жолы ауылдық округі, 30 - разъезд елді мекенінің жалпы ауданы 260,42 гектар;
6) 10,05 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ойық елді мекенінің жалпы ауданы 51,2 гектар;
7) 199,52 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекенінің жалпы ауданы 1295,39 гектар;
8) 81,99 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жүйнек ауылдық округі, Шыпан елді мекенінің жалпы ауданы 252,83 гектар;
9) 96,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек елді мекенінің жалпы ауданы 1076,0 гектар;
10) 74,25 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бабайқорған ауылдық округі, Құмайлықас елді мекенінің жалпы ауданы 202,65 гектар;
11) 55,96 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі елді мекенінің жалпы ауданы 174,90 гектар;
12) 145,54 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Майдантал ауылдық округі, Ынталы елді мекенінің жалпы ауданы 580,0 гектар;

Об изменении границ города, сел и населенных пунктов в сельских округах по городу Кентау
Совместные решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2020 года № 420 и постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 30 декабря 2020 года № 512. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 28 января 2021 года № 6044
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат города Кентау ПОСТАНОВИЛ и Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно представленным совместным предложениям, отдела земельных отношений и отдела градостроительства и архитектуры города Кентау:
1) включить 60,99 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шоктас сельского округа Шага, общая площадь 120,53 гектар;
2) включить 165,37 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бершин тобе сельского округа Шага, общая площадь 654,47 гектар;
3) включить 298,70 гектар земельного участка в границу населенного пункта Енбекши Дикан сельского округа Иассы, общая площадь 464,19 гектар;
4) включить 3,65 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шойтобе сельского округа Иассы, общая площадь 123,35 гектар;
5) включить 118,13 гектар земельного участка в границу населенного пункта 30 разъезд сельского округа Жибек жолы, общая площадь 260,42 гектар;
6) включить 10,05 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ойык сельского округа Жана Икан, общая площадь 51,2 гектар;
7) включить 199,52 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ибата сельского округа Жана Икан, общая площадь 1295,39 гектар;
8) включить 81,99 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шипан сельского округа Жуйнек, общая площадь 252,83 гектар;
9) включить 96,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жуйнек сельского округа Жуйнек, общая площадь 1076,0 гектар;
10) включить 74,25 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кумайлыкас сельского округа Бабайкорган, общая площадь 202,65 гектар;
11) включить 55,96 гектар земельного участка в границу населенного пункта Улгили сельского округа Бабайкорган, общая площадь 174,90 гектар;
12) включить 145,54 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ынталы сельского округа Майдантал, общая площадь 580,0 гектар;

13) 51,24 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Майдантал ауылдық округі, Егізқара елді мекенінің жалпы ауданы 55,67 гектар;
14) 174,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Майдантал ауылдық округі, Қаражон елді мекенінің жалпы ауданы 250,50 гектар;
15) 132,03 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қарашық ауылдық округі, Құмтүйін елді мекенінің жалпы ауданы 224,71 гектар;
16) 39,67 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Үшқайық ауылдық округі, Жалаңтөс елді мекенінің жалпы ауданы 69,52 гектар;
17) 402,12 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекенінің жалпы ауданы 744,56 гектар;
18) 11,07 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекенінің жалпы ауданы 301,49 гектар;
19) 77,50 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов елді мекенінің жалпы ауданы 113,74 гектар;
20) 47,12 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шорнақ ауылдық округі, Шорнақ елді мекенінің жалпы ауданы 464,08 гектар;
21) 0,98 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шорнақ ауылдық округі, №32 разъезд елді мекенінің жалпы ауданы 3,08 гектар;
22) 33,76 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл елді мекенінің жалпы ауданы 589,84 гектар;
23) 21,77 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шорнақ ауылдық округі, Аша елді мекенінің жалпы ауданы 374,09 гектар;
24) Иассы ауылдық округінен 233,89 гектар жер учаскесі және Шаға ауылдық округінен 41,25 гектар жер учаскесі Хантағы ауылының шегіне енгізіле отырып, Хантағы ауылының жалпы ауданы 5588,06 гектар;
25) Оранғай ауылдық округінен 11,8 гектар жер учаскесі Қарнақ ауылының шегіне енгізіле отырып, Қарнақ ауылының жалпы ауданы 38244,47 гектар;
26) Байылдыр ауылынан 91,37 гектар жер учаскесі және Қарнақ ауылынан 1053,44 гектар жер учаскесі Кентау қаласының шегіне енгізіле отырып, Кентау қаласының жалпы ауданы 5316,12 гектар.
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Кентау қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

13) включить 51,24 гектар земельного участка в границу населенного пункта Егизкара сельского округа Майдантал, общая площадь 55,67 гектар;
14) включить 174,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Каражон сельского округа Майдантал, общая площадь 250,50 гектар;
15) включить 132,03 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кумтиын сельского округа Карашык, общая площадь 224,71 гектар;
16) включить 39,67 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жалантос сельского округа Ушкайык, общая площадь 69,52 гектар;
17) включить 402,12 гектар земельного участка в границу населенного пункта Теке сельского округа Ушкайык, общая площадь 744,56 гектар;
18) включить 11,07 гектар земельного участка в границу населенного пункта Нуртас сельского округа Ушкайык, общая площадь 301,49 гектар;
19) включить 77,50 гектар земельного участка в границу населенного пункта С.Кожанов сельского округа Ушкайык, общая площадь 113,74 гектар;
20) включить 47,12 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шорнак сельского округа Шорнак, общая площадь 464,08 гектар;
21) включить 0,98 гектар земельного участка в границу населенного пункта №32 разъезд сельского округа Шорнак, общая площадь 3,08 гектар;
22) включить 33,76 гектар земельного участка в границу населенного пункта Космезгил сельского округа Шорнак, общая площадь 589,84 гектар;
23) включить 21,77 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аша сельского округа Шорнак, общая площадь 374,09 гектар;
24) включить 233,89 гектар земельного участка из сельского округа Иассы и 41,25 гектар земельного участка из сельского округа Шага, в границу села Хантаги, общая площадь села Хантаги на 5588,06 гектар;
25) включить 11,8 гектар земельного участка из сельского округа Орангай, в границу села Карнак, общая площадь села Карнак на 38244,47 гектар;
26) включить 91,37 гектар земельного участка из села Байылдыр и 1053,43 гектар земельного участка из села Карнак, в границу города Кентау, общая площадь города Кентау на 5316,12 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.

3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д. Махажанов
Мәслихат сессиясының төрағасы М. Кунпеисов
Мәслихат хатшысы С. Абдрахманов

3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Д. Махажанов
Председатель сессии М. Кунпеисов
Секретарь маслихата С. Абдрахманов