Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 64/313-VI "Түркістан қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 65/317-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 5753 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 64/313-VI "Түркістан қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5692 тіркелген, 2020 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) О.Жарылқапов атындағы стадион.";
шешімнің 2-тармағындағы "бекітілсін" деген сөз "айқындалсын" деген сөзбен ауыстырылсын;
шешімнің 1-қосымшасындағы арнайы орындар кестесі мынадай редакцияда жазылсын:
п/п
Арнайы орын атауы
Материалдық-техникалық қамтамасыз етуі
Шекті толу нормалары
1.1.
"Парасат" саябағы алдындағы алаң
- көше жарығы,
- электр энергиясын қосу нүктесі,
- бейнебақылау және бейнежазба камералары,
- автотұрақ орындарының болуы (1 кіру, 1 шығу).
150 адам
2.2.
"Жеңіс" саябағында орналасқан сахна алдындағы алаң
- көше жарығы,
- электр энергиясын қосу нүктесі,
- бейнебақылау және бейнежазба камералары
- автотұрақ орындарының болуы (1 кіру, 1 шығу).
150 адам
3.3.
О.Жарылқапов атындағы стадион
- көше жарығы,
- электр энергиясын қосу нүктесі,
- бейнебақылау және бейнежазба камералары
- автотұрақ орындарының болуы (1 кіру, 1 шығу).
150 адам
шешімнің 1-қосымшасындағы кестеден кейінгі мәтіннің екінші және он екінші абзацтарындағы "айрықша" деген сөз "айырым" деген сөзбен ауыстырылсын;
шешімнің 1-қосымшасындағы кестеден кейінгі мәтіннің жетінші абзацындағы "шеру бағытымен" деген сөздер "жүру маршрутымен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Түркістан қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского городского маслихата от 26 июня 2020 года № 64/313-VI "О порядке организации и проведения мирных собраний в городе Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 7 августа 2020 года № 65/317-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 августа 2020 года № 5753
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 26 июня 2020 года № 64/313-VI "О порядке организации и проведения мирных собраний в городе Туркестан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5692, опубликованного 9 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 решения дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Стадион имени О.Жарылкапова.";
в пункте 2 решения слово "утвердить" заменить словом "определить";
таблицу специализированных мест приложения 1 к решению изложить в следующей редакции:
№ п/п
Наименование специализированного места
Материально-техническое оснащение
Нормы предельной заполняемости
1.1.
Площадка перед парком "Парасат"
- уличное освещение,
- точка для подключения электроэнергии,
- камеры видеонаблюдения и видеофиксации,
- наличие парковочных мест (1 заезд, 1 выезд)
150 человек
2.2.
Площадка перед сценой, расположенной в парке "Жеңіс"
- уличное освещение,
- точка для подключения электроэнергии,
- камеры видеонаблюдения и видеофиксации,
- наличие парковочных мест (1 заезд, 1 выезд)
150 человек
3.3.
Стадион имени О.Жарылкапова
- уличное освещение,
- точка для подключения электроэнергии,
- камеры видеонаблюдения и видеофиксации,
- наличие парковочных мест (1 заезд, 1 выезд)
150 человек
во втором и двенадцатом абзацах текста после таблицы в приложении 1 к решению вносятся изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в абзаце седьмом текста после таблицы в приложении 1 к решению слово "шествия" заменить словом "следования".
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы А. Абпазов
Мәслихат хатшысы Г. Сарсенбаев

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата А. Абпазов
Секретарь маслихата Г. Сарсенбаев