Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 ақпандағы № 05 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 11 ақпанда № 5417 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Бәйдібек ауданы әкімдігінің Боралдай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боралдай ауылдық округіне қарасты елді мекендердегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Боралдай елді мекеніндегі атауы жоқ № 1көшеге –"Шымкент" атауы;
2) Жыланды елді мекеніндегі атауы жоқ № 1көшеге- "Тәуелсіздік" атауы;
3) Сарыбұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ № 1 көшеге- "Ұлыдала" атауы;
4) Сарыбұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ № 2 көшеге- "Ұлытау" атауы;
5) Талап елді мекеніндегі атауы жоқ № 1 көшеге- "Ынтымақ" атауы;
6) Теректі елді мекеніндегі атауы жоқ № 1 көшеге "Ақшоқы" атауы;
7) Қаратас елді мекеніндегі атауы жоқ № 1 көшеге "Қаратау" атауы.
2. "Боралдай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боралдай ауылдық округінің әкімі А. Токтамысов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Боралдай Байдибекского района Туркестанской области от 11 февраля 2020 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 февраля 2020 года № 5417
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Боралдай акимата района Байдибек РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенных пунктов сельского округа Боралдай следующие наименования:
1) Безымянной улице № 1 в населенном пункте Боралдай – наименование "Шымкент";
2) Безымянной улице № 1 в населенном пункте Жыланды – наименование "Тәуелсіздік";
3) Безымянной улице № 1 в населенном пункте Сарыбулак – наименование "Ұлыдала";
4) Безымянной улице № 2 в населенном пункте Сарыбулак – наименование "Ұлытау";
5) Безымянной улице № 1 в населенном пункте Талап– наименование "Ынтымақ";
6) Безымянной улице № 1 в населенном пункте Теректи – наименование "Ақшоқы";
7) Безымянной улице № 1 в населенном пункте Каратас – наименование "Қаратау";
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Боралдай" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата района Байдибек после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Боралдай А. Токтамысов