Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 53/326-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 56/348-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 5 мамырда № 5601 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 55/340-VI "Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5576 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 53/326-VI "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5367 тіркелген, 2020 жылы 20 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 649 720 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 102 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 879 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 614 739 мың теңге;
2) шығындар – 655 129 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 409 мың теңге.
2. Сарапхана ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 53/326-VІ "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30 апреля 2020 года № 56/348-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 мая 2020 года № 5601. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 20 апреля 2020 года № 55/340-VI "О внесении изменений в решение от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI "Об районном бюджете на 2020-2022 годы" Казыгуртского районного маслихата, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5576, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 53/316-VI "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5367, опубликовано 20 января 2020 года в газете "Казыгурт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения :
Пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 649 720 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 102 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 879 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 614 739 тысяч тенге;
2) затраты – 655 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5 409 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 409 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 259 917 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 033 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 250 725 мың теңге;
2) шығындар – 263 005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 088 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 088 мың теңге.
3. Алтынтөбе ауылы округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 125 958 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 914 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 113 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 120 931 мың теңге;
2) шығындар – 126 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -716 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 716 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 716 мың теңге.
4. Қарабау ауылы округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 179 500 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 752 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 177 623 мың теңге;
2) шығындар – 182 530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 030 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 030 мың теңге.
5. Сабыр Рақымов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 259 917 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 250 725 тысяч тенге;
2) затраты – 263 005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 088 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 088 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2020-2022 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 958 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 113 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 120 931 тысяч тенге;
2) затраты – 126 674 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -716 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 716 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 716 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Карабау на 2020-2022 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 500 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 177 623 тысяч тенге;
2) затраты – 182 530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 030 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 030 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Сабыр Рахимова на 2020-2022 годы согласно приложению 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. "Қазығұрт аудандық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Сманов
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 сәуірдегі № 56/348-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
31 желтоқсандағы № 53/326-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Сманов
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 30 апреля 2020 года № 56/348-VI
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 31 декабря 2019 года № 53/326-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2020 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы