Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 58/357-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 маусымда № 5648 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2020 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 25 295 306 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 646 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9 314 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 500 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 23 615 352 мың теңге;
2) шығындар – 25 464 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 153 860 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 198 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 965 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 32 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -355 037 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 037 мың теңге:
қарыздар түсімі – 198 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 965 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 201 177 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 4 июня 2020 года № 58/357-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 июня 2020 года № 5648. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/510-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликовано 17 января 2020 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 295 306 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 646 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 314 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 615 352 тысяч тенге;
2) затраты – 25 464 483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 153 860 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 198 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 965 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 32 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -355 037 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 037 тысяч тенге:
поступление займов – 198 825 тысяч тенге;
погашение займов – 44 965 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 201 177 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Қазығұрт аудандық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ә. Қожахан
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
4 маусымдағы № 58/357-VI
шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы № 52/317-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ә. Қожахан
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 4 июня 2020 года № 58/357-VI
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
200 851
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
28 209
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
405
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
248 721
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
878 961
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 990 780
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 958 832
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 929 616
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 929 616
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29 216
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
29 216
02
Әлеуметтiк көмек
974 291
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
974 291
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
641 346
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 325
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87 371
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 398
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60 808
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
105 365
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55 678
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 657
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 657
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 907
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 341
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 409
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
200 851
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28 209
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
405
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
248 721
113
Целевые текущие трансферты в более низкие бюджеты
878 961
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 990 780
1
Социальное обеспечение
1 958 832
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 929 616
005
Государственная адресная социальная помощь
1 929 616
464
Отдел образования района (города областного значения)
29 216
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
29 216
2
Социальная помощь
974 291
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
974 291
002
Программа занятости
641 346
006
Оказание жилищной помощи
21 325
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87 371
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 398
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60 808
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
105 365
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55 678
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 657
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 907
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 341
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 409
07
Жилищно-коммунальное хозяйство