Қазығұрт ауданының Қазығұрт ауыл округі Телемұнара көшесі № 10 үйдің ауласына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 3 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 5377 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 20 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 01.04.2020 № 20 шешiмiмен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақтан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 05-05/16 санды ұсынысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Тексеруге өткізілген бір бас иттің бас миының сынамасынан "құтырық" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты, Қазығұрт ауыл округі Телемұнара көшесі № 10 үйдің ауласына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазығұрт ауыы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі Қ.Садыков

Об установлении ограничительных мер во дворе дома № 10 улице Телемунара, сельского округа Казыгурт, Казыгуртского района
Решение акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 17 января 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 января 2020 года № 5377. Утратило силу решением акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 1 апреля 2020 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 01.01.2020 № 20 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", на основании представления руководителя Казыугртского районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 января 2020 года за № 05-05/16 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия во дворе дома № 10 улице Телемунара, сельского округа Казыгурт в связи с положительным результатом болезни "бешенства" проверенного образца головного мозга одной собаки.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыгурт" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) Размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования;
3. Кантроль за исполнением настоящего решение оставляю за сабой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Қ.Садыков