Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 4 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 7 ақпанда № 5408 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылдық округі Қазығұрт елді мекеніндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Бөгенбай батыр атауы;
2) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Қабанбай батыр атауы;
3) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Ертіс атауы;
4) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Балқаш атауы;
5) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Әйтеке би атауы;
6) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Ілияс Есенберлин атауы;
7) Болашақ шағын ауданындағы көшеге - Міржақып Дулатұлы атауы;
2. "Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі Қ. Садықов

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Туркестанской области от 4 февраля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 февраля 2020 года № 5408
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Казыгурт Казыгуртского района следующие наименования:
1) улице микрорайона Болашак - наименование Бөгенбай батыр;
2) улице микрорайона Болашак - наименование Қабанбай батыр;
3) улице микрорайона Болашак - наименование Ертіс;
4) улице микрорайона Болашак - наименование Балқаш;
5) улице микрорайона Болашак - наименование Әйтеке би;
6) улице микрорайона Болашак - наименование Ілияс Есенберлин;
7) улице микрорайона Болашак - наименование Міржақып Дулатұлы.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятию на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казакстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казакстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Қ. Садықов