Қарабау ауылы округі, Жұмысшы елді мекеніндегі Т. Ержанов көшесінің № 01, 02,03, 04, 05 үйлерінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 6 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 5502 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылы округі әкімінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылы округі әкімінің 25.05.2020 № 11 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күннен бастап енгізілді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 107 ұсынысы негізінде, Қарабау ауылы округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабау ауылы округі, Жұмысшы елді мекеніндегі, Т.Ержанов көшесінің № 01 үй тұрғыны А.Ахметовтың бір бас мысығының бас миының сынамасы "құтырық" ауыруына "оң" нәтиже көрсетілуіне байланысты, Жұмысшы елді мекеніндегі Т.Ержанов көшесінің № 01, 02, 03, 04, 05 үйлерінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қарабау ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғанан кейін осы шешімді Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауыл округі әкімінің орынбасары Б.Мырзакуловқа жүктелсін.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории домов № 01, 02, 03, 04, 05 улицы Т.Ержанова населенного пункта Жумысшы, сельского округа Карабау
Решение акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 17 марта 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 марта 2020 года № 5502. Утратило силу решением акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 25 мая 2020 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 25.05.2020 № 11 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного инспектора государственного учреждения "Казгуртская районная территориальная инспекция Комитета Ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйство Республики Казахстан" от 13 марта 2020 года № 107 аким сельского округа Карабау РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории домов № 01, 02, 03, 04, 05 улицы Т.Ержанова населенного пункта Жумысшы, в связи с положительным результатам болезни "бешенство" образца головного мозга одной кошки жителя дома № 01 улицы Т.Ержанова населенного пункта Жумысшы сельского округа Карабау А.Ахметова.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Карабау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регестрации настоящего решение направление его копии в бумажном и элекронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательсва и правовой информации Республики Казахстан" Министрерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Казгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложеть на заместителя акима сельского округа Б.Мырзакулова.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілді.
Қарабау ауылы округінің әкімі А. Толешов

4. Настоящее решение вводится в действие со сня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Карабау А. Толешов