Қазығұрт ауданының Шанақ ауылы округі, Ақжар елді мекеніндегі Е.Омарбеков көшесінің № 02, 04, 22, 30, 42, 68, 72 үйлер аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Шанақ ауылы округі әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 20 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қыркүйекте № 5770 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Шанақ ауылы округі әкімінің 2020 жылғы 20 қарашадағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Шанақ ауылы округі әкімінің 20.11.2020 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 27 тамыздағы № 02-05/271 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Шанақ ауылы округі, Ақжар елді мекеніндегі Е.Омарбеков көшесінің № 72 үйдегі тексеруге өткізілген бір бас ірі қара малының, бас миы сынамасынан "Құтырық" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты, № 02, 04, 22, 30, 42, 68, 72 үйлер аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шанақ ауылы округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне және енгізу үшін қаматамсыз етсін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории домов № 02, 04, 22, 30, 42, 68, 72 улицы Е.Омарбекова населенного пункта Акжар, сельского округа Шанак Казыгуртского района
Решение акима сельского округа Шанак Казыгуртского района Туркестанской области от 2 сентября 2020 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 сентября 2020 года № 5770. Утратило силу решением акима сельского округа Шанак Казыгуртского района Туркестанской области от 20 ноября 2020 года № 35
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Шанак Казыгуртского района Туркестанской области от 20.11.2020 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 августа 2020 года за № 02-05/271 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории домов № 02, 04, 22, 30, 42, 68, 72 по улице Е.Омарбекова, в связи с положительным результатом болезни "Бешенства" у проверенного образца головного мозга одного из крупного рогатого скота дома № 72 населенного пункта Акжар сельского округа Шанак.
2. Государственному учреждения "Аппарат акима сельского округа Шанак" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі Е. Жорабаев

4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Жорабаев