Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 60-368-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 62-386-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 наурызда № 5484 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 60-368-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5324 тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 26 992 835 мың теңге,
салықтық түсімдер – 1 171 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 293 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 322 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 789 012 мың теңге;
2) шығындар – 27 058 718 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 234 764 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 322 097 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 87 333 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 300 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300 647 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 322 097 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86 682 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 65 232 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 60-368-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 10 марта 2020 года № 62-386-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 марта 2020 года № 5484. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от "21" февраля 2020 года № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 60-368-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5324, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года) следующие изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 992 835 тысяч тенге,
налоговые поступления – 1 171 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 293 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 322 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 063 490 тысяч тенге;
2) затраты – 27 058 718 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 234 764 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 322 097 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 87 333 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 300 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300 647 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 322 097 тысяч тенге;
погашение займов – 86 682 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 65 232 тысяч тенге".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. "Мақтаарал аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
9. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы А. Жолдасов
Мақтаарал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 наурыздағы
№ 62-386-VI шешіміне
1-қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 60-368-VI шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Мактааральского районного маслихата А. Жолдасов
Секретарь маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 10 марта
2020 года № 62-386-VI
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 23 декабря
2019 года № 60-368-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

4 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 500
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
4 500
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
149 020
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
85 506
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 011
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 500
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
29 995
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 014
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 568
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 446
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28 500
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
28 500
02
Қорғаныс
30 218
1
Әскери мұқтаждар
27 218
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 218
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 218
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 800
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
9 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

4 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 500
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
4 500
9
Прочие государственные услуги общего характера
149 020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
85 506
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22 011
013
Капитальные расходы государственного органа
0
108
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 500
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29 995
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 014
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 568
015
Капитальные расходы государственного органа
1 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 446
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28 500
040
Развитие объектов государственных органов
28 500
02
Оборона
30 218
1
Военные нужды
27 218
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 218
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 218
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 800
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20 340
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
125 160
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 528
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 571
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
86 483
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
297 571
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
99 527
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 712
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 712
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 468
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 044
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
653 770
1
Тұрғын үй шаруашылығы
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
500
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
2
Коммуналдық шаруашылық

006
Оказание жилищной помощи
20 340
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
125 160
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 528
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 571
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
86 483
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
297 571
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
99 527
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 712
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 468
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 044
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
653 770
1
Жилищное хозяйство
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
500
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21 374
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 374
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлiк және коммуникация
531 608
1
Автомобиль көлiгi
531 608
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
531 608
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
381 206
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150 402
13
Басқалар
366 263
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
22 617
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 617
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 867
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
9
Басқалар
343 646
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 626
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 680
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
57 946
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 000
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15 000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорны
0

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21 374
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
21 374
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
531 608
1
Автомобильный транспорт
531 608
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
531 608
022
Развитие транспортной инфраструктуры
0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
381 206
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150 402
13
Прочие
366 263
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22 617
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
21 867
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
750
9
Прочие
343 646
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 626
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 680
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
57 946
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 000
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15 000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
0