Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" № 331 қаулысын өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 514 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 5933 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 17 мамырдағы № 310 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 17.05.2021 № 310 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағыны сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДЛІ:
1. Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 331 "Сайлау өткізу кезінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 тіркелген, 2019 жылы 20 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулының 1, 2 - қосымшалар осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мактааральского района от 8 мая 2019 года № 331 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в период проведения выборов"
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 4 декабря 2020 года № 514. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 декабря 2020 года № 5933. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 17 мая 2021 года № 310
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 17.05.2021 № 310 (вводится в действие со дня его первого официального опубликование).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстана от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 31 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мактааральского района от 8 мая 2019 года № 331 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5036, опубликовано 20 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
Приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" впорядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;

2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулының Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.Саттаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов
КЕЛІСІЛДІ:
Мақтаарал аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А.Ниязбеков
"____" ________ 2020 жыл №_____
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"4" желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 514 қаулысына № 1 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Белгіленген орындар
1.

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата района Н.Саттарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Мактааральской районной
территориальной избирательной комиссии
А.Ниязбеков
за №___ от "____" _______ 2020 года
Приложение № 1 к постановлению
акимата Мактааральского района от
"4" декабря 2020 года № 514
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Установленные места
1.

Мырзакент кенті, Ш.Тайғанов көшесі №50, №1 "Мырзакент" мектеп-гимназия" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
2.
Мырзакент кенті, С.Қожанов көшесі, №15, "Абылайхан атындағы №2 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
3.
Мырзакент кенті, К.Маркс көшесі, №56, "А.Пушкин атындағы №3 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
4.
Мырзакент кенті, Ізгілік (Энгельс) көшесі №8, "Мақтаарал АКК" ЖШС ғимаратының алдында орналасқан тақта
5.
Мырзакент кенті, Т.Мәдіқожаев көшесі, №30, "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы ғимаратының алдында орналасқан тақта
6.
Мырзакент кенті, Жеңіс көшесі №10, "С.Рахымов атындағы №4 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
7.
Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Б.Әбдешов көшесі, №42 Б, "Ғ.Мүсірепов атындағы №53 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
8.
Достық ауылдық округі, Гүлстан ауылы, Д.Ұзақов көшесі №9А, "М.Тұрсын-Заде атындағы №56 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
9.
Достық ауылдық округі, Хайдар ауылы, Б.Қаназаров көшесі, №23А, "С.Айни атындағы №55 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
10.
Достық ауылдық округі, Ж.Қалшораев ауылы, Елімай көшесі, №6А, "Қ.Әбдалиев атындағы №54 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
11.
Достық ауылдық округі, Бескетік ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, №24, "М.Ғабдуллин атындағы №52 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
12.
А.Қалыбеков ауылдық округі, Атамұра ауылы, Ш.Тұрғанбаев көшесі, №9А, "Қ.Қайсенов атындағы №51 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
13.
А.Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Орда көшесі, №41А, "Үлгілі" мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан тақта
14.
А.Қалыбеков ауылдық округі, Абат ауылы, Т.Сапаров көшесі, №23, "Ж.Нұрлыбаев атындағы №49 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
15.
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, М.Миманжораев көшесі, №6, "Ы.Алтынсарин атындағы №26 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
16.
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Өнімкер ауылы, Ақтерек көшесі, №30А, "Ж.Нұрлыбаев атындағы №27 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
17.
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ырысты ауылы, Алғабас көшесі, №80 үй, "С.Торайғыров атындағы №30 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
18.
Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Мырзатөбе ауылы, Жастар көшесі, №14А, "М.Өтемісұлы атындағы №28 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
19.

Поселок Мырзакент, улица Ш.Тайганова №50, щит перед зданием КГУ "Школа-гимназия №1 "Мырзакент"
2.
Поселок Мырзакент, улица С. Кожанова, №15, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №2 имени Абылайхана"
3.
Поселок Мырзакент, улица К. Маркса, №56, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №3 имени А.Пушкина"
4.
Поселок Мырзакент, улица Изгилик (Энгельс) №8, щит перед зданием ТОО "Мактаарал АКК"
5.
Поселок Мырзакент, улица Т. Мадикожаева, №30, щит перед зданием Мактааральской районной больницы "Мырзакент"
6.
Поселок Мырзакент, улица Женис №10, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №4 имени С.Рахимова"
7.
Сельский округ Достык, село Достык, улица Б. Абдешова, Б №42, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №53 имени Г.Мусрепова"
8.
Сельский округ Достык, село Гулистан, улица д. Узакова №9А, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №56 имени М.Турсын-Заде"
9.
Сельский округ Достык, село Хайдар, улица Б. Каназарова, №23а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №55 имени С.Айни"
10.
Сельский округ Достык, село Ж.Калшораева, улица Елимая, №6А, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №54 имени К.Абдалиева"
11.
Сельский округ Достык, село Бескетик, улица Ы.Алтынсарина, №24, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №52 имени М.Габдуллина"
12.
Сельский округ А.Калыбеков, село Атамура, улица Ш. Турганбаева, № 9А, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №51 имени К.Кайсенова"
13.
Сельский округ А.Калыбеков, село Улгили, щит перед зданием Дома культуры "Ульгули"
14.
Сельский округ А.Калыбекова, село Абат, улица Т. Сапарова, №23, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №49 имени Ж.Нурлыбаева"
15.
Сельский округ Ж. Нурлыбаев, село Ынталы, улица М. Миманжораева, №6, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №26 имени Ы.Алтынсарина"
16.
Сельский округ Ж. Нурлыбаев, село Онимкер, улица Актерек, №30а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа № 27 имени Ж.Нурлыбаева"
17.
Сельский округ Ж. Нурлыбаев, село Ырысты, улица Алгабас, дом № 80, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №30 имени С.Торайгырова"
18.
Сельский округ Ж. Нурлыбаев, село Мырзатобе, улица Жастар, №14а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №28 имени М.Утемисулы"
19.

Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Қарақыр ауылы, Нұрлыжол көшесі, №80, "А.Тұяқбаев атындағы №29 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
20.
Жаңажол ауылдық округі, Ақжол ауылы, І.Төленов көшесі, №32, №25 "Жаңа жол" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
21.
Жаңажол ауылдық округі, Арайлы ауылы, Нұрлытаң көшесі, №13, "С.Датұлы атындағы №23 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
22.
Жаңажол ауылдық округі, Өргебас ауылы, Болашақ көшесі №8, "Қ.Аманжолов атындағы №22 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
23.
Жаңажол ауылдық округі, Фирдоуси ауылы, Түркістан көшесі, №5, "А.Фирдауси атындағы №24 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
24.
Жаңажол ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы,Үлгілі көшесі, №27А, №21 "Нұрлы жол" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
25.
Жаңажол ауылдық округі, Жеңіс ауылы, Көктем көшесі, №11, "Қ.Мүсірепов атындағы №20 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
26.
Еңбекші ауылдық округі, Т.Жайлыбаев ауылы, Желтоқсан көшесі, №1, "Абай атындағы №17 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
27.
Еңбекші ауылдық округі, Нұрлытаң ауылы, Атамекен көшесі, №40, №18 "Нұрлытаң" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
28.
Еңбекші ауылдық округі, Шұғыла ауылы, 9 мамыр көшесі, №4, №19 "Шұғыла" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
29.
Еңбекші ауылдық округі, Жантақсай ауылы, Жаңа құрылыс көшесі, №4 үй, "Х.Доспанова атындағы №16 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
30.
Иіржар ауылдық округі, Иіржар ауылы, Қайнар көшесі, №4, №10 "Асылмұра" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
31.
Иіржар ауылдық округі, Дихан ауылы, Ынтымақ көшесі, №19А, "Қажымұқан атындағы №11 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
32.
Иіржар ауылдық округі, Алаш ауылы, Қайнар көшесі, №30А, №14 "Жас алаш" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
33.
Иіржар ауылдық округі, Мақтажан ауылы, Әжіхан ата көшесі, №60, №15 "Мақтажан" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
34.
Иіржар ауылдық округі, Азамат ауылы, Достық көшесі, №24А, "Х.Әлімжан атындағы №12 негізгі орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
35.
Иіржар ауылдық округі, Наурыз ауылы, Жұлдыз көшесі, №7, "Н.Бекежанов атындағы №13 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
36.
Атакент кенті, Н.Төреқұлов көшесі, №27, №5 "Мақтаарал" мектеп-гимназия" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
37.

Сельский округ Ж. Нурлыбаев, село Каракыр, улица Нурлыжол, №80, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №29 имени А.Туякбаева"
20.
Сельский округ Жанажол, село Акжол, улица И. Толенова, №32, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №25 "Жана жол"
21.
Сельский округ Жанажол, село Арайлы, улица Нурлытан, №13, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №23 имени С.Датулы"
22.
Сельский округ Жанажол, село Оргебас, улица Болашак №8, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №22 имени К.Аманжолова"
23.
Сельский округ Жанажол, село Фирдоуси, улица Туркестан, №5, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №24 имени А.Фирдауси"
24.
Сельский округ Жанажол, село Нурлыжол, улица Ульгули, №27а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №21 "Нұрлы жол"
25.
Сельский округ Жанажол, село Женис, улица Коктем, №11, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №20 имени К.Мусрепова"
26.
Сельский округ Енбекши, село Т.Жайлыбаева, улица Желтоксан, №1, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №17 имени Абая"
27.
Сельский округ Енбекши, село Нурлытан, улица Атамекен, № 40, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №18 "Нурлытан"
28.
Сельский округ Енбекши, село Шугыла, улица 9 мамыр, №4, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №19 "Шугыла"
29.
Сельский округ Енбекши, село Жантаксай, улица Жана Курылыс, дом №4, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №16 имени Х.Доспановой"
30.
Сельский округ Иржар, село Иржар, улица Кайнар, №4, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №10 "Асылмура"
31.
Сельский округ Иржар, село Дихан, улица Ынтымтымак, №19а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №11 имени Кажымукана"
32.
Сельский округ Иржар, село Алаш, улица Кайнар, №30а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №14 "Жас алаш"
33.
Сельский округ Иржар, село Мактажан, улица Ажихан ата, №60, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №15 "Мактажан"
34.
Сельский округ Иржар, село Азамат, улица Достык, №24а, щит перед зданием КГУ" Основная средняя школа №12 имени Х.Алимжана"
35.
Сельский округ Иржар, село Наурыз, улица Жулдыз, №7, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №13 имени Н.Бекежанова"
36.
Поселок Атакент, улица Н.Торекулова, №27, щит перед зданием КГУ "Школа-гимназия №5 "Мактаарал"
37.

Атакент кенті, А.Орлов көшесі, №10, №14 колледжі ғимаратының алдында орналасқан тақта
38.
Атакент кенті, Ташкент көшесі, №72А, "В.Комаров атындағы №7 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
39.
Атакент кенті, Ташкент көшесі № 106, "Экспресс" ЖШс ғимаратының алдында орналасқан тақта
40.
Атакент кенті, Болашақ көшесі № 1, "О.Бапышев атындағы №8 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
41.
Атакент кенті, М.Әуезов көшесі №7 А, "№9 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
42.
Бірлік ауылдық округі, Қ.Пернебаев ауылы, М.Қалмұратұлы көшесі, №2А, №34 "Бірлік" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
43.
Бірлік ауылдық округі, Табысты ауылы, К.Жиренбаев көшесі, №14, "И.Панфилов атындағы №33 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
44.
Бірлік ауылдық округі, Қоңырат ауылы, А.Жаненов көшесі, №31, №35 "Болашақ" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
45.
Бірлік ауылдық округі, Алғабас ауылы, Н.Мәшбек көшесі, №6А, №31 "Береке" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
46.
Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл ауылы, Д.Байжігітов көшесі, №1А, "Қ.Үкібаев атындағы №37 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
47.
Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Жасұлан көшесі, №1А, "№36 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
48.
Жамбыл ауылдық округі, Жалын ауылы, Н.Құлжанов көшесі, №19, "Жамбыл атындағы №39 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
49.
Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай ауылы, Молшылық көшесі, №6Б, "С.Мұқанов атындағы №40 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
50.
Мақтарал ауылдық округі, Береке ауылы, Береке көшесі №2/А, "Әль-Фараби атындағы №47 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
51.
Мақтарал ауылдық округі, Көкарал ауылы, Алға көшесі №1/А, "Т.Бигелдинов атындағы №46 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
52.
Мақтарал ауылдық округі, Өркениет ауылы, Оқу кварталы көшесі, №1/А үй, Мақтаарал гуманитарлық-экономикалық агробизнес колледжі ғимаратының алдында орналасқан тақта
53.
Мақтарал ауылдық округі, Қаз ССР-нің 40-жылдығы ауылы, Тәуелсіздік көшесі №48, "А.Навои атындағы №44 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
54.

Поселок Атакент, улица А. Орлова, №10, щит перед зданием колледжа №14
38.
Поселок Атакент, улица Ташкентская, №72А, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №7 имени
В.Комарова"
39.
Поселок Атакент, улица Ташкентская № 106, щит перед зданием ТОО "Экспресс"
40.
Поселок Атакент, улица Болашак № 1, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №8 имени
О.Бапышева"
41.
Поселок Атакент, улица М. Ауэзова №7а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №9"
42.
Сельский округ Бирлик, село К.Пернебаева, улица М.Калмуратулы, №2а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №34 "Бирлик"
43.
Сельский округ Бирлик, село Табысты, улица К.Жиренбаева, №14, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №33 имени И.Панфилова"
44.
Сельский округ Бирлик, село Конырат, улица А. Жаненова, №31, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №35 "Болашак"
45.
Сельский округ Бирлик, село Алгабас, улица Н.Машбека, №6А, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №31 "Береке"
46.
Сельский округ Жамбыл, село Кенесшил, улица д. Байжигитова, №1а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №37 имени К.Укибаева"
47.
Сельский округ Жамбыл, село Жамбыл, улица Жасулана, №1а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №36"
48.
Сельский округ Жамбыл, село Жалын, улица Н. Кулжанова, №19, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №39 имени Жамбыла"
49.
Сельский округ Жамбыл, село Кокпарсай, улица Молшылык, №6Б, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №40 имени С.Муканова"
50.
Сельский округ Мактарал, село Береке, улица Береке №2/а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №47 имени Аль-Фараби"
51.
Сельский округ Мактарал, село Кокарал, улица Алга №1/а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №46 имени Т.Бигельдинова"
52.
Сельский округ Мактарал, село Оркениет, улица Учебный квартал, дом №1/а, щит перед зданием "Мактааральского гуманитарно-экономический и агробизнес колледжа"
53.
Сельский округ Мактарал, село 40 лет Каз ССР, улица Тауелсиздик №48, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №44 имени А.Навои"
54.

Мақтарал ауылдық округі, Игілік ауылы, Шұғыла көшесі, №16, "Т.Әубәкіров атындағы №43 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
55.
Мақтарал ауылдық округі, Н.Есентаев ауылы, Жастар көшесі №39, "М.Тоқжігітов атындағы №42 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
56.
Мақтарал ауылдық округі, Азаттық ауылы, Азаттық көшесі №2/А, "№41 жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
57.
Мақтарал ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Мәдениет көшесі, №4/А, №45 "Мәдениет" жалпы орта мектебі" КММ ғимаратының алдында орналасқан тақта
58.
Мақтарал ауылдық округі, Атамекен ауылы, Ж.Ибраев көшесі, №85, "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы ғимаратының алдында орналасқан тақта
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"4" желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 514 қаулысына № 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Әкімшілік аумақтық бірліктің атауы
Шарттық негізде берілетін үй жайлар
1
Мырзакент кенті
С.Қожанов көшесіндегі орналасқан Аудандық Мәдениет үйінің мәжіліс залы
2
Атакент кенті
Н.Төреқұлов көшесінде орналасқан "Халықтар достығы" мәдениет үйінің мәжіліс залы

Сельский округ Мактарал, село Игилик, улица Шугыла, №16, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №43 имени Т.Аубакирова"
55.
Сельский округ Мактарал, село Н.Есентаев, улица Жастар №39, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №42 имени М.Токжигитова"
56.
Сельский округ Мактарал, село Азаттык, улица Азаттык №2/а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №41"
57.
Сельский округ Мактарал, село Мадениет, улица Мадениет, №4/а, щит перед зданием КГУ "Общая средняя школа №45 "Мадениет"
58.
Сельский округ Мактарал, село Атамекен, улица Ж.Ибраева, №85, щит перед зданием Мактааральской районной больницы "Атакент"
Приложение № 2 к постановлению
акимата Мактааральского района от
"4" декабря 2020 года № 514
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Наименование административно-территориальной единицы
Список домов, выдающихся на договорных основаниях
1.
Поселок Мырзакент
Актовый зал районного Дома культуры по улице С.Кожанова
2.
Поселок Атакент
Актовый зал Дома культуры "Халыктар достыгы" по улице Н.Торекулова